ارتباط با ما

کاربر گرامی جهت ارتباط با بخش روابط عمومی استانداری زنجان با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

تلفن : 33143468-024

آخرین اخبار
سعی مجموعه حراست‌ها، حل ریشه‌ای فساد است

سعی مجموعه حراست‌ها، حل ریشه‌ای فساد است

مدیرکل حراست استانداری زنجان:

نویسنده: Admin/شنبه, 12 آبان,1397/دسته ها: اخبار اجتماعی, خبر سطح سه, اخبار ستادی استانداری

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ امیر مشفق نودهی در حاشیه بازدید از شهرداری خرم‌دره در دیداری صمیمانه با شهردار این شهر، مدیر حراست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌دره، فعالیت و تلاش در نظام مقدس جمهوری اسلامی را یک عمل دینی و اعتقادی توصیف کرد و افزود: همه ما وظیفه داریم با تلاش و جدیت والا به گونه ای رفتار کنیم که ظرفیت‌های نظام، توانمندی‌ها و کارایی آن در کشور را روز به روز افزایش دهیم.
وی ضمن قدردانی از فعالیت مدیر حراست شهرداری خرم دره و سایر پرسنل این شهرداری تاکید کرد: حراست ها در سطح شهرداری های استان می توانند به عنوان بهترین مشاور، شهرداران را در اداره شهرها یاری نمایند.
مدیرکل حراست استانداری زنجان در این بازدید همچنین به بررسی و تبادل نظر درخصوص مسائل و مشکلات شهر خرم‌دره پرداخت و از نحوه فعاليت کارشناسان این شهرداری بازديد نمود و از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه قرار گرفت.

در ادامه این دیدار، نوری آرا شهردار خرم‌دره ضمن تقدير از مدیرکل حراست استانداری زنجان، عنوان کرد: نگاه ما به حراست در سازمان به عنوان یک بازوی بسیار کارآمد در صیانت و حفاظت است. 
وی افزود: حراست ها تضمین کننده سلامت نظام اداری و افزایش دهنده اعتماد سازمانی هستند تا خدمت رسانی هرچه بهتر انجام شود و ما نیز با شناسايي و احصاء مشكلات براي رفع مسائل پیش آمده تلاش خواهيم كرد.

Print

تعداد نمایش ها (520)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان