آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا

آفتاب نیوز :

بررسی بازار نشان می دهد امروز اکثر خودور های داخلی بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند و تنها 4 خودرو نوسان اندک قیمتی را تجربه کردند.

ارزیابی بازار نشان می دهد امروز 3 خودرو رشد قیمت داشتند و یک خودرو با کاهش در بازار نرخ گذاری شد. فعالان بازار خودرو معتقدند تعطیلات آخر هفته یکی از دلایلی است که موجب شده تا شاهد آرامش در بازار خودرو باشیم. از سوی دیگر فعالان بازار خودرو به این نکته اشاره می کنند که خرید و فروش در بازار این روز ها به کمترین میزان خود رسیده و این امر موجب شده تا بازار روند آرام به خود گیرد.

از سوی دیگر امروز نرخ دلار تغییری نداشت، فعالان بازار خودرو معتقدند هرچند بازار خودرو چندان به نوسانات دلار توجهی ندارد، اما امروز این دو بازار در یک کفه قرار گرفتند و تغییر چندانی نداشتند.

براساس ارزیابی بازر در میان محصولات ایران خودرو امروز بیشترین کاهش به «دنا پلاس 6 دنده توربو» رسید و این خودرو افت 7 میلیونی را تجربه کرد و «پژو 207 دنده ای» هم رشد 10 میلیونی داشت و «تارا اتومات V2» بار دیگر در کانال 900 میلیونی های قرار گرفت.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودرو های «پژو 207 دنده ای»، «هایما S8»، «تارا اتومات V2»، «پژو 206 دنده ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتومات AT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز و نسبت به دو روز گذشته «پژو 206 دنده ای» 560 میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «هایما S8» هم بدون تغییر در بازار یک میلیارد و 850 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می دهد در میان ایران خودرویی ها «تارا اتومات V2» امروز با رشد 3 میلیونی 900 میلیون قیمت گذاری شد و به کانال 900 میلیونی ها بازگشت.

از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد در میان پرطرفدار های ایران خودرو امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» 843 میلیون تومان قیمت خورد و افت 7 میلیون تومانی داشت، اما «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار بدون تغییر 900 میلیون تومان قیمت خورد. بررسی ها همچنین نشان می دهد امروز «پژو 207 دنده ای» هم در بازار 725 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشد 10 میلیونی داشت.

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودرو های «شاهین G»، «تیبا صندوقدار SX»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوییک دنده ای R»، «کوییک دنده ای S» و «ساینا دنده ای S» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهین G» در بازار 676 میلیون تومان قیمت گذاری شد و نسبت به دو روز گذشته تغییر قیمت نداشت. خانواده کوییک هم امروز در بازار شکل نوسانی داشت و با این شرایط «کوییک R دنده ای» بدون تغییر در بازار 390 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده ای S» هم با افزایش 6 میلیونی 395 میلیون تومانی شد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می دهد «تیبا صندوق دار» امروز 388 میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت. «تیبا هاچ بک EX» هم بدون تغییر 379 میلیون تومان قیمت گذاری شد. بررسی بازار همچنین نشان می دهد «ساینا دنده ای S» هم امروز 398 میلیون تومان قیمت خورد و کاهش قیمت نداشت.

آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا

آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا"، کلیک کنید.