آلومینیوم اراک مدعی شد: تهدید به مرگ شدیم!

آلومینیوم اراک مدعی شد: تهدید به مرگ شدیم!

باشگاه آلومینیوم اراک با انتشار متن و ویدیویی از میزبانی رقیب چابهاری اش در هفته پایانی لیگ برتر امیدهای کشور به شدت گلایه کرد.

به گزارش زندگی نیوز و به نقل از باشگاه آلومینیوم اراک، هفته های پایانی لیگ برتر امیدهای کشور برای تیم آلومینیوم به شکل کاملا عجیبی سپری شد به طوری که در آخرین دیدار این تیم در زمین آکادمی بلوچ چابهار، شرایط بسیار نامناسبی حاکم بود و هواداران تیم میزبان بیش از 50 بار از مواد محترقه استفاده کردند و صدای انفجارهای مهیب در ورزشگاه شنیده می شد که شرایط بازی را تحت تاثیر قرار داد.

بسیار خرسندیم در لیگ برتر امید تیمی از استان سیستان و بلوچستان با حمایت بخش خصوصی حضور دارد و جوانان مستعد این دیار را تحت پوشش خود قرار داده، اما لازم به ذکر برخی نکات درباره آخرین مسابقه آلومینیوم در لیگ برتر امید در چابهار است.

در این مسابقه که اسناد تصویری آن نیز موجود است، بارها و بارها عوامل تیم امید آلومینیوم توسط هواداران و عوامل تیم مهمان تهدید شدند و اجازه ندادند تصویربردار آنالیز باشگاه آلومینیوم، از این مسابقه فیلمبرداری نماید و دیگر عوامل باشگاه نیز به شکل عجیبی تهدید به مرگ و از سوی دیگر با فحاشی و توهین توسط عوامل و هواداران تیم میزبان به بیرون از ورزشگاه رانده شدند.

در زمین مسابقه نیز یک دست شکسته و دو پای شکسته حاصل تلاش تیم میزبان و تیم داوری به ضرر آلومینیوم بود که موجب شد سه بازیکن تاثیرگذار امیدهای آلومینیوم در این دیدار با مصدومیت شدید مواجه شوند تا با این اتفاقات، شرایط کسب پیروزی در این دیدار برای آلومینیوم از بین برود.

دیگر اتفاق ناشایست از میزبانی نماینده فوتبال چابهار، درگیری لیدرها و هواداران منتسب به میزبان با سرمربی تیم امید آلومینیوم بود؛ در شرایطی که سرمربی امید آلومینیوم در اعتراض به عملکرد داور از زمین مسابقه اخراج شد، لیدرها و هواداران تیم حریف به سمت وی حمله ور شدند و اگر نیروی انتظامی حضور نداشت، مشخص نبود سرمربی تیم به چه سرنوشتی دچار می شد.

در زمان برگزاری مسابقه نیز شرایط ورزشگاه از محیط ورزشی به دور بود و به دفعات صداهای مهیب شنیده میشد که این مسیله کاملا تمرکز تیم امید آلومینیوم را از بین برده بود.

انتظار می رود کمیته های محترم انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال به طور جدی نسبت به این فاجعه در فوتبال پایه رسیدگی کنند.

پایان خبر زندگی نیوز

آلومینیوم اراک مدعی شد: تهدید به مرگ شدیم!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آلومینیوم اراک مدعی شد: تهدید به مرگ شدیم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آلومینیوم اراک مدعی شد: تهدید به مرگ شدیم!"، کلیک کنید.