آلومینیوم اراک 9 نفره گل گهر را در سیرجان شکست دادند

آلومینیوم اراک 9 نفره گل گهر را در سیرجان شکست دادند

آفتاب نیوز :

دیدار تیم های گل گهرسیرجان و آلومینیوم اراک در هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 19:45 روز جمعه در ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان برگزار شد و در نهایت این بازی با پیروزی 3 بر 2 آلومینویم اراک به پایان رسید.

در دقیقه 5 رضا جبیره اولین گل تیم میهمان و در دقیقه 19 سعید سحرخیزان گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند و نیمه اول دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم در دقیقه 59 رضا جبیره گل دوم تیمش را زد. عارف حاجی عیدی در دقیقه 63 با خطایی که انجام داد اخراج شد تا آلومینیوم 10 نفره شود.

یک دقیقه بعد علیرضا علیزاده نیز با خطای که روی بازیکن تیم میهمان انجام داد از بازی اخراج شد تا گل گهر هم 10 نفره شود.

در دقیقه 78 سیدمهران موسوی نیز از بازی اخراج شد و آلومینیوم اراک با 9 بازیکن به کارش ادامه دهد.

در دقیقه 90 امین کاظمیان گل سوم آلومینیوم اراک را به ثمر رساند و اخباری برای سومین بار دروازه اش باز شد.

احمدرضا زنده روح بازیکن گل گهر نیز در ثانیه های آخر بازی گل دوم را زد و توانست یکی از گل های خورده تیمش را جبران کند و در نهایت بازی به سود نماینده اراک به اتمام رسید.

آلومینیوم اراک با این برد 38 امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت و گل گهر سیرجان با این شکست 36 امتیازی شد و در رده هشتم ایستاد.

ترکیب ابتدایی گل گهرسیرجان:

محمدرضا اخباری، سیدابوالفضل رزاق پور، علیرضا علیزاده، علیرضا آرتا، بهنام برزای، مهدی ممی زاده، مسیح زاهدی، سعید سحرخیزان، روبرتو تورس، احمدرضا زنده روح، قاعم اسلامی خواه

سرمربی: ماریوس اوزونیدوس

ترکیب آلومینیوم اراک:

احمد گوهری، امیرنوری، مهدی لیموچی، سید مهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی فرد، رضا جبیره، عارف حاجی عیدی، میلاد بدرقه، محمد مهدی لطفی و بهرام گودرزی

سرمربی: مجتبی حسینی

آلومینیوم اراک 9 نفره گل گهر را در سیرجان شکست دادند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آلومینیوم اراک 9 نفره گل گهر را در سیرجان شکست دادند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آلومینیوم اراک 9 نفره گل گهر را در سیرجان شکست دادند"، کلیک کنید.