آیت الله رییسی شیوه ای نوین از خدمت را پایه ریزی کردند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیت الله رییسی شیوه ای نوین از خدمت را پایه ریزی کردند - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگی نیوز، علی محمد زنگانه عصر سه شنبه در دومین جلسه شورای اداری اخلاص را مهمترین ویژگی تمام شهدای جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار کرد: تمامی شهدای انقلاب اسلامی ایران اخلاص در گفتار، منش و رفتار داشتند.

وی افزود: امام حسین (ع) در لحظات حساس عمل به تکلیف الهی و در سخت ترین شرایط، تسلیم امر الهی بودند.

استاندار گلستان گفت: تمام دشمنان به دنبال ایجاد خلل در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و اگر چه مصیبت سنگین به ما وارد شده ولی ما صبورانه معتقدیم که با اتحاد و همبستگی می توانیم آینده ای روشن را ترسیم کنیم.

وی یادآور شد: شهید آیت الله رییسی شیوه ای نوین از خدمت را پایه ریزی کردند و ما حکم ایشان را همچون چراغ راه خود قرار دادیم و آن را نصب العین فعالیت های خود ساختیم.

زنگانه اظهار کرد: احکام شهید رییسی خطاب به استانداران به گونه ای بود که هر استانداری با دیگری متفاوت بود و بر اساس آمایش سرزمین استانی نگارش شده است.

وی افزود: اولین توصیه ایشان برنامه محوری، همچنین ایجاد پیشرفت و رفع فقر بوده است.

استاندار گلستان گفت: در این مدت همواره به مجموعه اقتصادی توصیه می کردیم که برقراری تعادل بسیار پر اهمیت است و ایجاد پیشرفت نباید موجب ایجاد فقر و یا برعکس باشد.

وی عدالت محوری را یکی دیگر از ویژگی های آیت الله رییسی دانست و اظهار کرد: هیچ گاه فرمایشات این شهید شعار نبود بلکه عین باور ایشان به عدالت محوری بود.

زنگانه اظهار کرد: روحیه انقلابی و جهادی را در متن حکم استانداران آورند و از آنها و تیمشان مطالبه کردند.

آیت الله رییسی شیوه ای نوین از خدمت را پایه ریزی کردند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی شیوه ای نوین از خدمت را پایه ریزی کردند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی شیوه ای نوین از خدمت را پایه ریزی کردند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.