آیپد ایر 2024 با ظاهری جدید و رنگ های جذاب رونمایی شد/ عکس

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز، iPad Air اکنون در دو اندازه 11 و 13 اینچی عرضه می شود. قیمت آن به ترتیب 599 دلار و 799 دلار است. iPad Air جدید دارای یک پنل LCD با کیفیت بالا با صفحه پشتی Oxide مشابه نمایشگر مینی LED در iPad Pro بزرگتر است. با این حال، صفحه نمایش OLED را شامل نمی شود.

در مورد گزینه های رنگی، آی پد ایر جدید، در رنگ های Space Grey و Starlight و آبی و بنفش عرضه خواهد شد. آیپد ایر جدید اکنون از تراشه Apple M2 بهره می برد که از تراشه M3 استفاده شده در آخرین مدل های iPad Pro قدرت کمتری دارد.

آیپدایر 2024 با ظاهری جدید و رنگ های جذاب رونمایی شد/ عکس

علیرغم اینکه به تراشه جدیدتر M3 آیپد پرو نرسیده است، تراشه M2 مجهز به آیپد ایر همچنان قوی است و قادر به مدیریت حجم کاری گسترده، هوش مصنوعی و بازی های پیشرفته است. علاوه بر این، ویژگی های جدید شامل طراحی مجدد قرارگیری دوربین جلو است که اکنون در جهت افقی در بالای صفحه قرار گرفته است تا با نحوه استفاده کاربران از دستگاه، به ویژه در هنگام تماس های ویدیویی، بهتر هماهنگ شود.

این تنظیم با هدف بهینه سازی موقعیت دوربین برای فعالیت هایی مانند FaceTime، ایجاد زاویه طبیعی تر در هنگام استفاده از دستگاه با لوازم جانبی مانند Magic Keyboard است.

این خبر در حال تکمیل است.

منبع: techopedia

227227

آیپد ایر 2024 با ظاهری جدید و رنگ های جذاب رونمایی شد/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیپد ایر 2024 با ظاهری جدید و رنگ های جذاب رونمایی شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیپد ایر 2024 با ظاهری جدید و رنگ های جذاب رونمایی شد/ عکس"، کلیک کنید.