احیای یک ستاره پس از ترک پرسپولیس!

احیای یک ستاره پس از ترک پرسپولیس!

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز؛ شهاب زاهدی حالا دیگر یک ستاره مطرح در سطح جی لیگ یکی از بهترین لیگ های فوتبال باشگاهی آسیا به حساب می آید. او امروز بار دیگر برای تیمش آویسپا فوکویوکا گلزنی کرد و با این گل تیمش را به سه امتیاز با ارزش رساند.

هفته یازدهم جی لیگ در حالی برگزار شد که تیم رده چهاردهمی آویسپا فوکویوکا در خانه به مصاف گامبا اوزاکای رده نهمی رفت و باتک ستاره ایرانی اش به پیروزی رسید. فوکویوکا در 5 بازی اخیرش شکست نخورده هرچند در 4تای آنها مساوی کرده است. با این وجود و در حالی که گامبا اوزاکا بازی بهتری ارایه کرد، اما این میزبان بود که با تک گل شهاب سه امتیاز را گرفت.

در دقیقه 22 این بازی دایکی ماتسویوکا هافبک آویسپا فوکویوکا در میانه زمین توپ را از حریف ربود و یک پاس بلند به مهاجم ایرانی داد. شهاب دریافت خوبی داشت و سپس با یک ضربه فوق العاده از راه دور دروازه را باز کرد. ضربه او از بالای سر دروازه بان حریف رد شده و به تور رسید. این ششمین گل شهاب زاهدی برای تیمش بود.

شاید پرسپولیسی ها حسرت از دست دادن شهاب زاهدی را بخورند هرچند عملکرد او در ژاپن به مراتب قوی تر و بهتر از ایران بوده. شاید او در سیستم متمرکز و پرحوصله گل محمدی آنطور که باید جواب نداد اما شاید از نظر سبک بازی او مهاجمی باشد که بتواند با ادامه این روند به لیست مهاجمان تیم ملی اضافه شود. این می تواند زنگ خطر برای بازیکنانی مانند شهریار مغانلو و رضا اسدی هم باشد که توانسته اند خودشان را به نزدیک ترین فاصله با ترکیب برسانند.

او در هفت مسابقه ای که از زمان حضورش در ژاپن برای فوکویوکا انجام داده، 5 گل زده و یک پاس گل هم داده است؛ آماری خیره کننده که به نظر می تواند در ادامه شرایط بهتری هم پیدا کند.

257 251

احیای یک ستاره پس از ترک پرسپولیس!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احیای یک ستاره پس از ترک پرسپولیس!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احیای یک ستاره پس از ترک پرسپولیس!"، کلیک کنید.