اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی بر سر عملیات زمینی در رفح

اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی بر سر عملیات زمینی در رفح

اختلافات میان نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رییس ستاد ارتش این رژیم درباره عملیات زمینی احتمالی در شهر رفح غزه شدت گرفت.

به گزارش زندگی نیوز، تحلیلگر شبکه 13 رژیم صهیونیستی گفت «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور داده نیروهای ذخیره ای که از ارتش خارج شده بودند جهت آمادگی برای انجام عملیات زمینی در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه مجددا به ارتش ملحق شوند.

وی افزود: هالوی هم در پاسخ گفته ارتش برای انجام هر عملیاتی آماده است اما جوانب سیاسی وجود دارد که ابتدا باید آنها بررسی شود.
در همین راستا، یک مسیول ارشد صهیونیستی به شبکه 13 رژیم صهیونیستی گفت: انجام عملیات نظامی در رفح قریب الوقوع است.

رسانه های صهیونیستی گزارش کردند دستورات نتانیاهو برای آمادگی جهت انجام این عملیات اختلاف زیادی میان او و ارتش ایجاد کرده است.

تحلیلگر مسایل سیاسی شبکه 12 رژیم صهیونیستی هم گفت: نتانیاهو و هالوی چند روز پیش درباره تداوم عملیات نظامی در غزه تبادل نظر کردند و درباره اشغال رفح به اختلاف خوردند.

وی افزود: در حالی که نتانیاهو برای پیدا کردن راه حل های سریع به ارتش فشار می آورد هالوی خواهان فراهم کردن شرایط لازم مانند تخلیه منطقه و هماهنگی با مصر است.

در همین حال، رسانه های عبری گزارش کردند دولت آمریکا در پیامی از رژیم صهیونیستی خواسته در ماه رمضان در رفح عملیات انجام ندهد زیرا تنش ها در این ماه تشدید می شود.

ارتش رژیم صهیونیستی روز جمعه موضوع انجام عملیات زمینی در شهر رفح را تصویب کرد.

پایان خبر زندگی نیوز

اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی بر سر عملیات زمینی در رفح

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی بر سر عملیات زمینی در رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی بر سر عملیات زمینی در رفح"، کلیک کنید.