ارتش ایران؛ نماد اقتدار، وطن دوستی و ولایتمداری

ارتش ایران؛ نماد اقتدار، وطن دوستی و ولایتمداری

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی، ضمن تبریک فرارسیدن روز ارتش به فرماندهان و نیروهای شجاع ارتشی، ارتش جمهوری اسلامی ایران را نماد اقتدار، وطن دوستی و ولایتمداری، عنوان کرد.

به گزارش زندگی نیوز، در متن پیام دکتر بهرام عین اللهی به مناسبت روز ارتش آمده است: « 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی را به مقام معظم رهبری و به خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران ارتش و نیز سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و بسیج قهرمان و آحاد ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم.

«ارتش»، شجره طیبه ای است که در طلیعه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و در پیوند با صفوف مردم، سرنگونی رژیم طاغوت را شتاب بخشید و پس از آن نیز، همواره در عرصه های خطیر مجاهدت، ایثار و دفاع از کیان جمهوری اسلامی، دوشادوش سایر نیروهای جان برکف مسلح، گام هایی بلند و استوار برداشت.

ارتش جمهوری اسلامی ایران، نماد اقتدار، وطن دوستی و ولایتمداری مردم ایران اسلامی است که در45 سال گذشته و در خلال وقایع و حوادث گوناگون، با صلابت و استحکام و با دانش روز و کارآمدی بالا، از مرزهای هوایی، دریایی و زمینی کشور محافظت و به قدرت های جهانی ثابت کرد که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت بزرگی برای ایستادگی در برابر متجاوزان و حفظ ثبات منطقه برخوردارند.

ارتش جان بر کف همچنین از ابتدای همه گیری کرونا، همچون سایر بحران ها در کنار جامعه سلامت ایستاد و با نقش آفرینی ستودنی خود همکاران ما را در مهار این ویروس منحوس یاری رساند.

فرماندهانی چون شهید سپهبد صیاد شیرازی، مظهر دلاورمردان آگاه ارتش غیور جمهوری اسلامی ایران است که هیچ گاه اجازه ندادند که نفاق و خصم بدخواه، به مقاصد شوم خود دست یابند.

با تقدیم سلام و درود بیکران به همه شهدای والامقام به ویژه شهدای ارتش، این روز را به فرماندهان و نیروهای شجاع و رشید آن صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند متعال سربلندی روزافزون این بازوی نیرومند نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستارم.»

پایان خبر زندگی نیوز

ارتش ایران؛ نماد اقتدار، وطن دوستی و ولایتمداری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش ایران؛ نماد اقتدار، وطن دوستی و ولایتمداری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش ایران؛ نماد اقتدار، وطن دوستی و ولایتمداری"، کلیک کنید.