از حمله به ون تراکتور تا درخواست جدایی بازیکنان

از حمله به ون تراکتور تا درخواست جدایی بازیکنان

آفتاب نیوز :

در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در قایم شهر برابر نساجی قعر جدولی نتیجه را با یک گل واگذار کرد.

با پایان بازی تعدادی از هواداران تیم تراکتور به نشانه اعتراض راهی فرودگاه تبریز شدند.

کاروان باشگاه تراکتور در حالی شبانگاه وارد فرودگاه تبریز شدند که به دلیل خاموش بودن تلفن همراه اعضای تیم، کسی از تجمع هواداران که حدود 200 نفر بودند در محوطه فرودگاه خبر نداشت.

با ورود تیم تراکتور به فرودگاه، سعید مظفری زاده مدیر تیم و شجاع خلیل زاده کاپیتان تراکتور برای آرام کردن جو به نزد هواداران رفتند، اما با حضور آنها اعتراضات بیشتر شده و این دو به سرعت به داخل فرودگاه بازگشتند.

بازیکنان خارجی و کادر فنی از طریق خودروهای سواری که برایشان در نظر گرفته شده بود، از دیگر خروجی فرودگاه خارج شدند.

تعدادی از بازیکنان تراکتور که خودرویشان در پارکینگ فرودگاه بود قادر به خروج از فرودگاه نبوده و قرار شد با ون در نظر گرفته شده از فرودگاه خارج و به باشگاه مراجعه کنند و ساعاتی بعد برای بردن ماشین شان به پارکینگ فرودگاه مراجعه کنند.

با ورود بازیکنان به محوطه فرودگاه جو ملتهب شده و صدای اعتراضات بیشتر شد. بعد اینکه بازیکنان سوار ون شدند، راننده برای جلوگیری از رو در رو شدن با هواداران از سمت دیگر فلکه راه خروج را در پیش گرفت که چند تن از هواداران به ون حمله و با مشت و پرتاب اشیا به خودروی حامل بازیکنان خسارت وارد کردند. خوشبختانه در حمله به ون تیم تراکتور، بازیکنان این تیم آسیب ندیده و تنها به خودروی ون خسارتی قابل توجهی وارد شد

بازیکنان تیم تراکتور بعد از حضور در باشگاه خواستار صحبت با مدیر باشگاه در مورد اتفاقات فرودگاه شدند.

شنیده می شود تعدادی از بازیکنان خواستار جدایی توافقی از تراکتور شدند. همچنین گفته می شود تمرین و ریکاوری امروز تیم تراکتور احتمالا به دلیل عدم حضور بازیکنان برگزار نشود.

حالا باید منتظر ماند و دید باشگاه تراکتور برای ادامه راه چه تصمیمی خواهد گرفت.

از حمله به ون تراکتور تا درخواست جدایی بازیکنان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از حمله به ون تراکتور تا درخواست جدایی بازیکنان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از حمله به ون تراکتور تا درخواست جدایی بازیکنان"، کلیک کنید.