استاندار تهران: نتیجه شمارش آراء در حوزه انتخابیه ورامین با تاخیر اعلام می شود

استاندار تهران: نتیجه شمارش آراء در حوزه انتخابیه ورامین با تاخیر اعلام می شود

استاندار تهران بیان کرد: انتخابات در حوزه انتخابیه ورامین مثل گذشته است و الکترونیکی نیست و احتمالا با تاخیر در شمارش آرا، نتیجه فردا یا پس فردا اعلام خواهد شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، علیرضا فخاری عصر جمعه و در حاشیه ستاد انتخابات استان تهران با بیان به اینکه امروز با شور و حرارت انتخاباتی مردم روبرو هستیم، اظهار کرد: این دوره برای اولین بار یک تحول جالب در جهت تامین بخش دوم کار انتخابات استان تهران که برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک است رقم خورد و زمینه لازم را برای ایمنی بخشی، سرعت و دقت در انتخابات فراهم کرد.

فخاری با بیان اینکه امروز علاوه بر اینکه شاهد انتخاب مردم در حوزه گزینش نمایندگان هستیم، تحول در نظام انتخابات را نیز تجربه می کنیم، گفت: این تحول در اعلام نتیجه انتخابات نیز قابل مشاهده است، چنانکه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد ظرف دو ساعت از آخرین زمان پایان رای گیری نتیجه انتخابات را به ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام کنیم و مردم نیز از طریق وزارت کشور نتیجه زحمات خود را بشنوند و ببینند.

استاندار تهران در خصوص تمدید ساعت برگزاری انتخابات، عنوان کرد: معمولا ساعت برگزاری انتخابات قابل تمدید است، انتخابات امروز از ساعت هشت  صبح آغاز و  تا ساعت 18  که 10 ساعت اولیه سپری می شود تداوم دارد و در ادامه و در بخش تمدید، بر حسب حضور مردم پای صندوق ها تمدید صورت می گیرد که تا ساعت 21 قابل تمدید بوده و در صورت لزوم بر تمدید بیشتر با هماهنگی شورای نگهبان تا ساعت 12 شب هم قابل تمدید خواهد بود.

فخاری در خصوص برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه ورامین نیز بیان کرد: انتخابات در سه شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک نیز در حال اجراست و حضور پرشور مردم را شاهد هستیم.

وی گفت: انتخابات در حوزه انتخابیه ورامین مثل گذشته است و الکترونیکی نیست و احتمالا با تاخیر در شمارش آرا  نتیجه فردا یا پس فردا اعلام خواهد شد.

استاندار تهران با اشاره به استفاده از صندوق های سیار در مناطق جمعیت خیز عنوان کرد: این اقدام با این هدف که ممکن است ، برخی از افراد به صندوق های ثابت در مساجد و اماکن مختلف دیگر دسترسی نداشته باشند انجام شده و هم اکنون شاهد استقرار صندوق های سیار در بیمارستان ها و نمایشگاه بین المللی کتاب و سایر مراکزی که ممکن است به صورت مستقیم دسترسی نباشد هستیم.

استاندار تهران: نتیجه شمارش آراء در حوزه انتخابیه ورامین با تاخیر اعلام می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استاندار تهران: نتیجه شمارش آراء در حوزه انتخابیه ورامین با تاخیر اعلام می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استاندار تهران: نتیجه شمارش آراء در حوزه انتخابیه ورامین با تاخیر اعلام می شود"، کلیک کنید.