استخوان های لیبرال دموکراسی غرب و صهیونیسم در حال شکسته شدن است

ملکی چوبری:

استخوان های لیبرال دموکراسی غرب و صهیونیسم در حال شکسته شدن است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تأکید کرد که امروز استخوان های لیبرال دموکراسی غرب و صهیونیسم در حال شکسته شدن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، نشست هم اندیشی روسای واحد ها و مراکز آموزشی و مسیولان حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با حضور محمدجواد فرهنگ رییس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، مسیول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و جمعی از روسای واحد ها، معاونین و مسیولان حراست در سالن سردار سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این نشست ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم و تقدیر از استادان دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با اشاره به سخنام مقام معظم رهبری که می فرماید: «تشکیل هویت نسل جدید به دست معلم است»، گفت: شرافت معلم بخاطر علمی است که کسب کرده، با اخلاق ترکیب می کند و به دیگران عرضه می دارد. روز معلم، روز ارج نهادن به مقام علم و تقدیر از ارزش هاست؛ ارزش هایی که در وجود معلم تجلی یافته و شاهد آن هستیم.

مجتبی ملکی چوبری با محکوم کردن حمله ددمنشانه پلیس آمریکا به دانشجویان مطالبه گر، افزود: شاهد گسترش موج اعتراضات دانشجویی در کشور ایالات متحده آمریکا هستیم و در اقصی نقاط کشور امریکا از تگزاس که مهد جمهوری خواهان است تا کالیفرنیا که به آشیانه دموکرات ها معروف است شاهد اعتراضات دانشجویی هستیم و روز به روز این اعتراضات در حال گسترش است و ما این حمله وحشیانه پلیس آمریکا به دانشجویان مطالبه گر و آزادیخواه امریکا را محکوم می کنیم.

وی تبیین کرد: امروز شاهد راه افتادن موج جدیدی در فضای آموزش عالی کشور ایالات متحده خوب شاهد هستید و این اتفاقات توسط بسیاری از تحلیلگران در سال های گذشته پیش بینی می شد و نامه ای که مقام معظم رهبری در چند سال گذشته به جوانان اروپا و امریکا نوشت بذری بود که کاشته شد و شاهد رویش این بذر در روز های اخیر در کشور های اروپایی و آمریکا بودیم.

رییس بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد: دستگیری بیش از چند یکصد دانشجو، ورود پلیس به فضای دانشگاه که با هیچ پروتکل دانشگاهی و جهانی همخوانی ندارد، استفاده از گاز های اشک آور و مواد محترقه به جرم اینکه دانشجویان آزادیخواه ندای آزادی را در آمریکا سر دادند و مبارزه با صهیونیست و امپریالیسم غرب را خواستار هستند، امروز روایتی که دولت های غربی از وضعیت دموکراسی در فضای کشور خودشان دارند با آن چیزی که در واقع در دنیا حاکم است، متفاوت است، بنابراین ما در روز های آتی و در ماه های آینده هم شاهد گسترش این موج اعتراضات خواهیم بود.

این تحلیل گر مسایل سیاسی، با برشمردن مطالبات دانشجویان آزادیخواه آمریکایی، تأکید کرد: دانشجویان آزادیخواه دو مطالبه را دنبال می کنند، نخستین مطالبه خواستار نابودی رژیم صهیونیستی و محاکمه سران صهیونیست که به نسل کشی در غزه می پردازند و مطالبه دوم قطع رابطه سیاسی اقتصادی و دانشگاهی کشور ایالات متحده با رژیم صهیونیستی است که اکنون با این هجمه از اعتراضات، امروز شاهد شکستن استخوان های لیبرال دموکراسی غرب و صهیونیسم هستیم.

ملکی چوبری، خواستار اجرای دقیق بخشنامه حجاب و عفاف دردانشگاه های آزاد اسلامی گیلان شد و افزود: ضمن عرض خدا قوت به سربازان مقتدر نیروی انتظامی در اجرای طرح نور در کشور، توجه به مقوله عفاف و حجاب در دانشگاه بسیار مهم بوده و در دانشگاه نیز توسط مسیولان دانشگاه بار ها تاکید بر موضوع رعایت آراستگی و شیون رفتاری شد و اگر ما به مباحث دینی به عنوان یک فرد که اگر هیچ اعتقادی هم نداشته باشیم باید در چارچوب قانون و مقررات، پوشش و عفاف و حجاب را در کشور رعایت کنیم.

در پایان این نشست هریک از روسای واحد ها و مسیولان حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به بیان نظرات خود پرداختند.

استخوان های لیبرال دموکراسی غرب و صهیونیسم در حال شکسته شدن است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استخوان های لیبرال دموکراسی غرب و صهیونیسم در حال شکسته شدن است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استخوان های لیبرال دموکراسی غرب و صهیونیسم در حال شکسته شدن است"، کلیک کنید.