الحوثی: حمایت آمریکا و انگلیس از جنایات رژیم صهیونیستی شرم‌آور است

الحوثی: حمایت آمریکا و انگلیس از جنایات رژیم صهیونیستی شرم‌آور است

«سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» تأکید کرد که ۳۸ هفته پس از جنگ علیه نوار غزه، جنایات و تجاوزات رژیم صهیونیستی که در قرن بی‌سابقه است، همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی، دبیرکل جنبش انصار الله یمن طی سخنانی با اشاره به تحولات نوار غزه گفت: دشمن صهیونیستی به تجاوزات و جنایات بی‌نظیر قرن در نوار غزه ادامه می‌دهد.

وی افزود: ۲۶۵ روز یعنی سی و هشت هفته است که کشتار‌ها در نوار غزه ادامه دارد و دشمن اشغالگر هر روز مرتکب جنایت نسل کشی علیه مردم فلسطین می‌شود. تعداد کشتار‌های جمعی و قتل‌عام‌ها در نوار غزه به بیش از ۳۳۸۰ مورد رسیده و فقط یکی از این قتل‌عام‌ها کافی بود که وجدان همه جهان بیدار شود. دشمن صهیونیستی کودکان، زنان و بزرگسالان را هدف قرار می‌دهد، مردم را در شهر‌های آنها نابود و مجتمع‌های مسکونی را به صورت کامل ویران می‌کند.

الحوثی ادامه داد: در هفته‌ای که گذشت، دشمن بیش از ۲۰ قتل‌عام و کشتار جمعی انجام داد که طی آن بیش از ۱۲۰۰ نفر شهید و مجروح شدند. دشمن طی هفته گذشته یک مجتمع مسکونی را در اردوگاه الشاطئ به صورت کامل ویران کرد که در نتیجه بیش از ۵۰ نفر شهید و ده‌ها تن مجروح شدند.  در جنایت روز سه شنبه هم که خواهر برادر مجاهد رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس به همراه فرزندانش به شهادت رسیدند و ما این ضائعه را به برادرمان «اسماعیل هنیه» و همه حانواده گرامی ایشان تسلیت عرض می‌کنم.

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: جنایات شنیع رژیم صهیونیستی در نوار غزه سطح وحشیگری، تجاوز، جنایت، پستی و نفرت دشمن را آشکار کرد. از جمله این جنایات، یورش نظامیان صهیونیست به خانه یک زن مسن فلسطینی در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه و فرستادن یک سگ پلیس برای خوردن گوشت او به صورت زنده زنده بود. هزاران جنایت شنیع و نفرت‌انگیزی که دشمن صهیونیستی در ارتکاب آن خلاقیت دارد، برای این رژیم و حامیان و شرکای آمریکایی و انگلیسی آن شرم‌آور است.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی به تمام معنا دشمن است و امکان همزیستی با آن وجود ندارد.  جهاد علیه دشمن صهیونیستی انتخاب صحیح و عاقلانه است و هیچ گزینه دیگری وجود ندارد که بتوان به آن اعتماد کرد. مردم فلسطین در نوار غزه از گرسنگی می‌میرند و دشمن از ورود مواد غذایی مورد نیاز آنها از تمامی بنادر جلوگیری می‌کند.  برخی کشور‌های عربی در ازای غفلت و اهمال در قبال رنج مردم فلسطین، میوه و مواد غذایی را برای دشمن اسرائیلی صادر می‌کنند. همه کشور‌های عربی و مسلمانان باید با جدیت و خالصانه تلاش کنند تا از مردم فلسطین برای تأمین هر چیزی که نیاز دارند، حمایت و پشتیبانی کنند.

الحوثی: حمایت آمریکا و انگلیس از جنایات رژیم صهیونیستی شرم‌آور است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحوثی: حمایت آمریکا و انگلیس از جنایات رژیم صهیونیستی شرم‌آور است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحوثی: حمایت آمریکا و انگلیس از جنایات رژیم صهیونیستی شرم‌آور است"، کلیک کنید.