الفت با مفاهیم غنی قرآنی از آسیب های مدرن اجتماعی جلوگیری می کند  

الفت با مفاهیم غنی قرآنی از آسیب های مدرن اجتماعی جلوگیری می کند
 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: الفت با مفاهیم غنی قرآنی از آسیب های مدرن اجتماعی جلوگیری می کند و می تواند در جامعه پذیری نسل جوان نقش مهمی ایفا کند.
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات مدبران نور با حضور مسیولان در حوزه علمیه امام علی ابن ابیطالب علیه السلام شهر لار برگزار شد.

مهدی زارع، رییس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در این مراسم که به عنوان یکی از داوران این دوره از مسابقات حضور داشت، اظهار کرد: سطح علمی بالای این دوره از مسابقات نشان دهنده استقبال نسل جوان به معارف قرانی بوده و لازم است مسیولان در این زمینه تدابیر ویژه ای به منظور حضور بیشتر جوانان و نوجوان در این گونه برنامه ها فراهم کنند.

وی با اشاره به نقش پررنگ دانش آموزان و دانشجویان در مسابقات قرآنی گفت: پیوند دانشگاه با مفاهیم غنی قرآنی و حضور دانشگاهیان در این گونه مسابقات، نقش بسزایی در مقابله با سیاست های دشمنان و بیمه کردن ارزش ها و فرهنگ مذهبی و ملی ایران اسلامی دارد.یکی از آثار الفت با قران کریم، توجه به اصول اخلاقی و استاندارد های اجتماعی بوده که می تواند در جامعه پذیری نسل جوان و توده مردم نقش مهمی ایفا کند. نفوذ قران در دل وجان جوانان باعث بالندگی و نشاط بیشتر اجتماعی شده و از آسیب های مدرن اجتماعی جلوگیری خواهد کرد.

به گزارش زندگی نیوز، در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از سوی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از تلاش های قرآنی رییس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان قدردانی شد. این مسابقات همه ساله با حضور تیم های منتخب شهرستان لارستان و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار می شود.

الفت با مفاهیم غنی قرآنی از آسیب های مدرن اجتماعی جلوگیری می کند  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الفت با مفاهیم غنی قرآنی از آسیب های مدرن اجتماعی جلوگیری می کند  " هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الفت با مفاهیم غنی قرآنی از آسیب های مدرن اجتماعی جلوگیری می کند  "، کلیک کنید.