النترا، سوناتا و اپتیما هدف اصلی دزدان در آمریکا!

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز، اداره ی ملی جرایم بیمه ی آمریکا (NICB) گزارش سالانه ی خود را درمورد بیشترین خودروهای سرقتی در سال 2023 منتشر کرد. خودروهای کیا و هیوندای در صدر فهرست قرار دارند. از هر 10 سرقت خودرو در سال قبل، 6 مورد مربوط به خودروهای ساخت این دو برند کره ای بوده است.

هیوندای النترا با 48٬445 مورد سرقتِ گزارش شده، در صدر فهرست قرار دارد. سوناتا و اپتیما به ترتیب با 42٬813 و 30٬204 مورد سرقت، جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. افزایش چشم گیر آمار سرقت خودروهای کره ای، روند چند ساله ی قرارگیری پیکاپ های سایز بزرگ در صدر لیست را تغییر داده است.

النترا، سوناتا و اپتیما هدف اصلی دزدان در آمریکا!

النترا، سوناتا و اپتیما هدف اصلی دزدان در آمریکا!

شورولت سیلورادو 1500 با 23٬721 مورد سرقت گزارش شده، در جایگاه چهارم خودروهای محبوب سارقان در سال 2023 قرار گرفت.

گزارش دیگر NICB افزایش پیوسته ی سرقت خودرو از سال 2019 را شرح می دهد. مدیرعامل این اداره می گوید: «مجرمین درحال استفاده از روش های پیچیده تری برای سرقت خودرو هستند، از جمله استفاده از فناوری های پیشرفته برای دور زدن سیستم های امنیتی. سارقان با سوءاستفاده از ضعف سیستم های امنیتی خودروهای مدرن، از روش هایی مانند هک کردن سیستمِ ورود بدون کلید استفاده می کنند.»

از سال 2020 سرقت خودرو در آمریکا روند صعودی داشته است. دلیل اصلی این موضوع، انتشار ویدیوهایی در شبکه های اجتماعی است که نحوه ی سرقت آسان خودروهای کیا و هیوندای را به نمایش می گذارند.

227227

النترا، سوناتا و اپتیما هدف اصلی دزدان در آمریکا!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "النترا، سوناتا و اپتیما هدف اصلی دزدان در آمریکا!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "النترا، سوناتا و اپتیما هدف اصلی دزدان در آمریکا!"، کلیک کنید.