امید استقلالی ها به محرم؛ پرسپولیس را هم متوقف کن!

امید استقلالی ها به محرم؛ پرسپولیس را هم متوقف کن!

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز؛ پرسپولیس روز شنبه در هفته سی ام لیگ برتر باید به مصاف مس رفسنجان برود و با کسب پیروزی در این مسابقه قهرمان لیگ برتر بیست وسوم خواهد شد. هواداران استقلال که تیم شان یک امتیاز از پرسپولیس کمتر دارد، امیدوار هستند که سرخپوشان در دیدار با مس رفسنجان امتیاز از دست بدهند تا شاگردان جواد نکونام با پیروزی مقابل پیکان، جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

محرم نویدکیا از زمان حضور در مس رفسنجان نتایج بسیار خوبی گرفته و همین موضوع باعث امیدواری هواداران استقلال شده است. مس رفسنجان امسال با هدایت محرم نویدکیا 2 بار به مصاف استقلال رفته که در جام حذفی این تیم را شکست داد و در لیگ هم موفق به کسب یک تساوی در ورزشگاه آزادی شد. استقلالی ها هم منتظر هستند که مس همانند این 2 دیدار، این بار پرسپولیس را متوقف کند و قهرمان لیگ را تغییر دهد.

البته مس در چند هفته اخیر به دلیل حواشی مربوط به پرونده فساد و مشکلات مالی شرایط خوبی نداشته و این موضوع صدای محرم نویدکیا را هم درآورده است. این تیم در 5 بازی اخیر خود یک برد، 2 تساوی و 2 شکست را تجربه کرده ولی در جام حذفی شرایط متفاوتی داشته و با حذف تراکتور به نیمه نهایی رسیده است. نویدکیا در لیگ بیست ویکم سرمربی سپاهان بود و با برتری مقابل پرسپولیس، قهرمانی شاگردان مجیدی را قطعی کرد. اتفاقی که اگر رخ دهد باعث می شود ردپای او در دومین قهرمانی استقلال هم دیده شود.

258 258

امید استقلالی ها به محرم؛ پرسپولیس را هم متوقف کن!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امید استقلالی ها به محرم؛ پرسپولیس را هم متوقف کن!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امید استقلالی ها به محرم؛ پرسپولیس را هم متوقف کن!"، کلیک کنید.