امیر واحدی: نمایندگان با رای بالا می توانند اقدامات موثرتری انجام دهند

امیر واحدی: نمایندگان با رای بالا می توانند اقدامات موثرتری انجام دهند

امیر واحدی با حضور در مجتمع 19 بهمن نهاجا در انتخابات دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور یافت و گفت: نمایندگان با رای بالا، می توانند اقدامات موثرتری انجام دهند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه این حضور، به لزوم شرکت در تمامی انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: همه ما در انتخابات با قدرت شرکت کرده و فرد اصلح را انتخاب می کنیم.

وی به سخنان اخیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مورد انتخاب اشاره کرد و گفت: معظم له فرمودند که کسانی باید بر سر کار بیایند که معتقد به مردم و جوانان باشند، عنصر جوان را قدر بدانند، عملکرد انقلابی داشته باشند و حقیقتاً عدالتخواه و ضدفساد باشند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش، میزان مشارکت در انتخابات را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: نمایندگانی که با پشتوانه رای بالا انتخاب شوند می توانند اقدامات موثرتری را انجام دهند.

وی افزود: دشمن با استفاده از ظرفیت بالای رسانه ای در جنگ شناختی و ادراکی خود، تلاش دارد به نحوی القا کند که مردم به واسطه برخی مسایل در انتخابات شرکت نخواهند کرد، در حالی که این یک برآورد اشتباه و ناظر بر نداشتن شناخت واقعی از مردم با بصیرت و دشمن شناس است.

امیر سرتیپ واحدی تصریح کرد: شرکت در انتخابات برای تک تک ما یک فریضه الهی و لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب برای حضور پررنگ در تعیین سرنوشت این کشور است.

امیر واحدی: نمایندگان با رای بالا می توانند اقدامات موثرتری انجام دهند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر واحدی: نمایندگان با رای بالا می توانند اقدامات موثرتری انجام دهند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر واحدی: نمایندگان با رای بالا می توانند اقدامات موثرتری انجام دهند"، کلیک کنید.