انبارهای اموال تملیکی در استان بوشهر متحول شده است – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

انبارهای اموال تملیکی در استان بوشهر متحول شده است - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگی نیوز، رضا حداد پور عصر جمعه در این نشست با مسیولان اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: تعاملات خوبی بین تعزیرات و اموال تملیکی در استان وجود دارد و همکاران ما در تعزیرات تمام تلاش خود را برای تسریع در تعیین تکلیف پرونده ها انجام می دهند تا کالاها در انبار اموال تملیکی تجمیع نشوند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی در ادامه عنوان داشت: با توجه به اینکه تعیین تکلیف کالاها در انبارهای سازمان اموال تملیکی مستلزم این است که دیگر دستگاه های مرتبط به موقع اقدام کنند و در صورت کاستی این دستگاه ها رسوب کالا به پای اموال تملیکی نوشته می شود و این اصلاً منصفانه نیست.

وی همچنین اضافه کرد: انبارهای اموال تملیکی در استان متحول شده و کالاها با نظم و شرایط خوبی نگهداری می شود که باید مورد تقدیر قرار گیرد.

مدیرکل نظارت، پایش و مدیریت عملکرد سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: تحول سازمان اموال تملیکی از بوشهر و بعد از بازدید و دستورات رییس دستگاه قضا آغاز شد و هم افزایی بین سازمان اموال تملیکی و سایر دستگاه های اجرایی برای تسریع در تعیین تکلیف کالاها شکل گرفت که منجر به فروش 11 هزار میلیارد تومان کالا شد.

وی افزود: سفرهای استانی گروه پایش و نظارت به منظور برداشت جامع از وضعیت استان ها و تهیه بانک اطلاعاتی نظیر آمار منابع انسانی، ساختمان ها و وضعیت انبارهای استان برای داشبورد مدیریتی است و این سفرهای استانی برای اولین بار در تاریخ سازمان انجام می شود.

در پایان این نشست، مدیرکل اموال تملیکی بوشهر از همکاری کارکنان اداره کل تعزیرات استان تقدیر و تشکر کرد.

انبارهای اموال تملیکی در استان بوشهر متحول شده است – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انبارهای اموال تملیکی در استان بوشهر متحول شده است – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انبارهای اموال تملیکی در استان بوشهر متحول شده است – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.