انتشار فیلم قمه کشی رعب آور/ در خیابان های ارومیه چه خبر است؟

انتشار فیلم قمه کشی رعب آور/ در خیابان های ارومیه چه خبر است؟

به گزارش زندگی نیوز، این حادثه پنجشنبه شب و در پل قویون که یکی از معبر اصلی و پرتردد ارومیه است رخ داده و عده ای با قمه و چوب های بلند، راه را بسته و به ایجاد رعب و وحشت پرداخته اند.

عصر ایران نوشت: پنج شنبه شب افرادی با قمه و چوب های بلند، اقدام به مسدودسازی یکی از معابر اصلی ارومیه کردند و به زد و خورد پرداختند. از هویت و دلیل درگیری خبری در دست نیست ولی داشتن قمه و چوب های بلند، آن هم به تعداد افراد درگیر و استفاده بی پروا از آنها، چیزی نیست که در یک دعوای شخصی و معمولی خیابانی رخ می دهد. از این رو، این تصاویر تکان دهنده، افکار عمومی را به سمت اراذل و اوباش حرفه ای می برد.

نکته مهم، محل این درگیری است که جزو پرتردد ترین نقاط شهر است. پل قویون که این حادثه در آن رخ داده،
یکی از تقاطع های اصلی شهر، مسیر بزرگترین تفرجگاه شهر (بند) و همچنین حلقه واسط شمال به جنوب و شرق به غرب ارومیه است.
درگیری در مجاورت بزرگترین مجتمع های مسکونی ارومیه همچون الهیه، بغدادیان، مساکن زندگی نیوز گلشهر و دهها برج شانزده طبقه مسکونی که در هر کدام ده ها خانواده ساکن هستند رخ داده و تاسف آور این که حادثه در ساعات شلوغ و پرتردد رخ داده است.

در همین حال، گزارش دیگری حاکی از آن است که برخی خیابان ها در شب های ارومیه تبدیل به محل کورس خودروها شده که بعضا منجر به کشته و مجروح شدن شهروندان شده است. ساعاتی بعد از حادثه قمه کشی در پل قویون، در بلوار امامت نیز کورس خودروها بار دیگر منجر به تصادف و مسدودی معبر شده است.

چند ماه قبل نیز در پی حادثه منجر به فوت بر اثر همین رفتارها، رییس کل دادگستری آذربایجان غربی، دستوراتی برای جلوگیری از بروز وقایع مشابه داد که گویا اجرایی نشده است!

این که عده ای به حدی احساس امنیت کنند که با سلاح سرد در وسط یکی از معابر اصلی مرکز استان، این گونه قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت کنند یا خیابان ها را تبدیل به پیست های شخصی برای کورس گذاشتن کنند و جان مردم را نادیده بگیرند نکته ای است که از اصل ماجرا مهم تر است و حس عدم امنیت را در میان شهروندان تقویت می کند.

جا دارد دادگستری و فرماندهی انتظامی استان به طور ویژه این پرونده را دنبال کنند و با شناسایی و مجازات عاملان این واقعه امنیت زدا و رعب آور، امنیت روانی را به شهر بازگردانند.

4747

انتشار فیلم قمه کشی رعب آور/ در خیابان های ارومیه چه خبر است؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشار فیلم قمه کشی رعب آور/ در خیابان های ارومیه چه خبر است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشار فیلم قمه کشی رعب آور/ در خیابان های ارومیه چه خبر است؟"، کلیک کنید.