انتقاد تند مدیرعامل سابق استقلال علیه اعضای هییت مدیره

انتقاد تند مدیرعامل سابق استقلال علیه اعضای هییت مدیره

آفتاب نیوز :

حجت کریمی با انتقاد از عملکرد هییت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: افرادی که در هییت مدیره استقلال حضور دارند، نقش شان در این باشگاه چیست؟ این همه اتفاق در استقلال می افتد، دریغ از یک اقدام برای حل مشکلات. یکی از آقایان از روز اول مدعی بود برای کار های فرهنگی آمده است، چه کار فرهنگی در این باشگاه انجام شده است؟ اسم این باشگاه شرکت فرهنگی – ورزشی است، در مورد اتفاقات اخیر کشور، حتی به خودتان زحمت ندادید حداقل بیانیه بدهید.

وی افزود: سرمربی با مدیریت باشگاه مشکل دارد که این مشکل ماه هاست سر جای خود باقی مانده و هواداران استقلال را آزرده خاطر کرده است، اما اعضای هییت مدیره باشگاه یک بار هم نتوانسته اند مشکل را حل کنند. اگر توانایی این کار را ندارید، به چه علت در هییت مدیره مانده اید؟ هییت مدیره باشگاه استقلال صرفاً برای گرفتن حق جلسه و بلیت بازی ها نیست! آیا اعضای هییت مدیره توانایی گفتگو با مدیرعامل یا سرمربی را دارند یا صرفاً دنبال گرفتن پیراهن و بلیت بازی هستند؟

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال یادآور شد: آقایان زمانی که در سازمان خصوصی سازی بودند مدعی شدند تغییرات در هییت مدیره باشگاه برای ایجاد تحول اقتصادی و حل مشکلات بوده است. چه تغییر و تحولی در استقلال انجام شده است که دیگران خبر ندارند؟ اگر قربان زاده رییس سابق سازمان خصوصی سازی قصد داشت آقایان را برای شرکت خودش جذب کند، آن ها را در حد کارمند خود انتخاب نمی کرد، اما متاسفانه این اعضا را به عنوان هییت مدیره استقلال منصوب کرد که جای تاسف دارد.

انتقاد تند مدیرعامل سابق استقلال علیه اعضای هییت مدیره

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد تند مدیرعامل سابق استقلال علیه اعضای هییت مدیره" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد تند مدیرعامل سابق استقلال علیه اعضای هییت مدیره"، کلیک کنید.