اهتمام جدی و فعالانه در فضای مجازی لازمه دنیای امروز است

اهتمام جدی و فعالانه در فضای مجازی لازمه دنیای امروز است

به گزارش خبرنگار زندگی نیوز کرمانشاه، محمدطیب صحرایی ظهر امروز پنجشنبه (30 فروردین ماه) در کارگاه آموزشی فضای مجازی مدیران استان که در سالن شهید سلیمانی استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: اهمیت فضای مجازی در ساحت های مختلف زندگی فردی و اجتماعی مردم مشهود است.

وی افزود: انسانی که امروز بخواهد در فضای واقعی زندگی کند باید فضای مجازی و واقعی را با یکدیگر درک کند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: اگر بخواهیم از مجموعه ظرفیت ها در استان به خوبی استفاده کنیم باید اهتمام جدی و فعالانه در فضای مجازی داشته باشیم، زیرا بی اهمیت بودن به این مسیله حتی برای فردیت ما اشتباه است.

وی ادامه داد: یکی از شاخص های این فضا تمرکز بر اقدامات لازم در این حوزه است، فصل مهمی از عرصه فضای مجازی فراتر از استان در کشور است که با توجه به مجموعه اثرگذاری های ملی ارتباط و تعامل خوبی خواهیم داشت.

صحرایی در پایان بیان کرد: همچنان باید ارتباط هدفمند خود را در سطح ملی تقویت کرده و در این عرصه اقدامات جدی با یکدیگر پیش ببریم.

زیست بوم ثانویه انسان ها فضای مجازی است

علی شعبانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در این جلسه، اظهار کرد: حدوث فضای مجازی فناورانه بوده و بقای آن دیگر فناورانه نخواهد ماند.

وی افزود: تحولی که در جهان رخ داده موجب ایجاد یک زیست بوم جدید در کنار زیست بوم فیزیکی شده به نحوی که در گذشته تنهایی آزار دهنده بود و امروز تقاضای همه انسان ها است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه تصریح کرد: این تحول در سراسر جهان در حال رخ دادن است و می بینیم که برخی در حال تکمیل قدرت خود در فضای مجازی هستند، اما در فضای حقیقی افول دارند.

وی خاطرنشان کرد: پیچیده ترین فناوری ها به صورت ساده در اختیار مردم قرار گرفته که یک زیست ثانویه داشته باشند و به همین دلیل شیوه مدیریت به شیوه سال های گذشته قابل اجرا نیست.

شعبانی در ادامه تشریح کرد: هیچ فضایی وجود ندارد که زیست ثانویه آن تشکیل نشده باشد، بنابراین باید یک فرد قابلیت مدیریت آن را داشته باشد، بنابراین یا تحول می یابیم یا به افول می رسیم.

وی بیان کرد: منابع تولید مشروعیت در فضای حقیقی بسیار زیاد است، اما هنوز موفق به القای آن در فضای مجازی نشده ایم، الگوریتم ها در حال حاضر رفتارهای ما را تغییر می دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: این زیست بوم ثانویه در حال تبدیل شدن به زیست بوم اصلی جهان است، اگر کنش ما در فضای مجازی کمتر از فضای فیزیکی باشد محکوم به باخت خواهیم بود، بنابراین نیاز است که خود را برای این فضا آماده کنیم.

46

اهتمام جدی و فعالانه در فضای مجازی لازمه دنیای امروز است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهتمام جدی و فعالانه در فضای مجازی لازمه دنیای امروز است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهتمام جدی و فعالانه در فضای مجازی لازمه دنیای امروز است"، کلیک کنید.