اهدای مدال حسن یزدانی توسط سفیر ایران در مجارستان

اهدای مدال حسن یزدانی توسط سفیر ایران در مجارستان

سفیر جمهوری اسلامی ایران در مجارستان با حضور در سالن رقابت های کشتی، مدال طلای حسن یزدانی را بر گردن وی انداخت.

به گزارش خبرنگار اعزامی زندگی نیوز از مجارستان، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک که به دلیل انجام عمل جراحی کتف، 8 ماه دور از میادین بود، با درخشش در تورنمنت رنکینگ مجارستان و شکست قاطع همه رقبا، به مدال طلا رسید تا برای رقبایش در المپیک پاریس خط و نشان بکشد.
مرتضی مرادیان، سفیر ایران در مجارستان که پیش از این در محل تمرین آزادکاران ایران حاضر شده بود، بار دیگر به سالن محل برگزاری مسابقات آمد و در مراسم اهدای مدال حسن یزدانی حضور داشت.

سفیر ایران در مجارستان مدال طلای یزدانی را بر گردن وی انداخت و به او بابت کسب عنوان قهرمانی تبریک گفت.

مرادیان پس از این مراسم، در گفت وگو با زندگی نیوز، ضمن اشاره به حمایت های دیپلماتیک سفارت ایران در مجارستان از ورزشکاران اعزامی ایران به این کشور در رشته های مختلف، اظهار کرد: طی مدت اخیر تیم های شمشیربازی، تیراندازی و کشتی ایران برای برگزاری اردو و مسابقه عازم مجارستان شدند و ما نیز در حد توان در کنار ورزشکاران عزیز ایران بودیم. همکاری بسیار خوبی میان دو کشور ایران و مجارستان برقرار است و حضور تیم های ایرانی نشان از این همکاری دارد. امیدوارم این موفقیت ها برای ورزش ایران ادامه داشته باشد و شاهد درخشش ورزشکاران و کشتی گیران ایران در المپیک پاریس باشیم.
پایان خبر زندگی نیوز

اهدای مدال حسن یزدانی توسط سفیر ایران در مجارستان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهدای مدال حسن یزدانی توسط سفیر ایران در مجارستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهدای مدال حسن یزدانی توسط سفیر ایران در مجارستان"، کلیک کنید.