بازیگر اخراجی ها کارگردان شد

بازیگر اخراجی ها کارگردان شد

آفتاب نیوز :

ابوالفضل همراه اظهار داشت: از فرهنگسرای نیاوران بیرون آمدم که امسال بیشتر به کار هنری ام برسم و از تمامی ظرفیتی که داریم، دوستان و هنرمندان خوب و کسانی که سالیان سال است در کنارشان کار و شاگردی کردم کمک بگیرم تا امسال بتوانیم یک سری کار ها را انجام دهیم. اولین پروژه ای که در دست داریم یک مجموعه تلویزیونی طنز است و پیگیری می کنیم که به نتیجه برسیم.

وی که پیشتر پیشینه کارگردانی فیلم کوتاه را در کارنامه کاری اش دارد، خاطرنشان کرد: این نخستین کارگردانی من در ساخت مجموعه بلند تلویزیونی خواهد بود. تشکیل اتاق فکر و کار های مقدماتی و رایزنی های آن در دست انجام است و متعاقبا اسامی عوامل اعلام می شود. این مجموعه کاری متفاوت در حوزه کمدی است و بی شک مخاطبان بسیاری خواهد داشت. موضوعات روز جامعه محوریت کار در ساخت این مجموعه تلویزیونی است.

بازیگر اخراجی ها گفت: در ساخت این مجموعه از بازیگران پیشکسوت و قدیمی با تجربه همراه با ترکیبی از بازیگران نسل جدید و بازیگران تیاتر استفاده می کنم.

وی اظهار داشت: در جشنواره های مختلف تیاتر، هنرمندان بسیار خوب و مستعدی را در تمامی شهرستان ها دیدم و یکی از دلایلم تربیت نیروی انسانی و هنرمندان خوب و متعهد است و به گمانم می شود از این ظرفیت برای حضور استعداد های بازیگری در شهرستان ها استفاده کرد.

همراه گفت: این مجموعه تلویزیونی در تهران فیلمبرداری می شود، اما در کستینگ آن حتما از هنرمندان شهرستانی دعوت خواهم کرد. این روز ها مشغول نوشتن هستم و تلاش می کنم بیشتر فیلم ببینم.

بازیگر اخراجی ها کارگردان شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیگر اخراجی ها کارگردان شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیگر اخراجی ها کارگردان شد"، کلیک کنید.