باقری: در دیدار با بازیگران اصلی مقاومت مجدداً بر حمایت ایران از جریان مقاومت تاکید کردم

در حاشیه جلسه هییت دولت؛

باقری: در دیدار با بازیگران اصلی مقاومت مجدداً بر حمایت ایران از جریان مقاومت تاکید کردم

سرپرست وزارت خارجه گفت: در دیداری که با بازیگران اصلی مقاومت در لبنان و فلسطین داشتم مجددا بر حمایت ایران از جریان مقاومت تاکید کردم

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز؛ علی باقری، سرپرست وزارت امور خارجه امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از شهادت آیت الله رییسی و امیرعبداللهیان لازم بود تاکید دیگری بر استمرار و استحکام سیاست جمهوری اسلامی ایران در عرصه ثبات بخشی در منطقه داشته باشیم و همچنین حمایت از مقاومت به عنوان یک بازیگر و یک نهاد ثبات ساز در منطقه تاکید بکنیم. سفر به لبنان و سوریه در این چارچوب بود.

وی افزود: ملاقات های خوبی با مسیولان عالیرتبه لبنان و سوریه انجام شد.

سرپرست وزارت امور خارجه ادامه داد: دیدار های خیلی خوب و موفقی با بازیگران اصلی مقاومت در لبنان و فلسطین داشتیم. در این دیدارها، رویکرد جمهوری اسلامی در عرصه حمایت از جریان مقاومت مجددا مورد تاکید قرار گرفت.

باقری همچنین تاکید کرد: پیگیری برگزاری جلسه فوق العاده وزرای خارجی کشور های عضو سازمان همکاری اسلامی درباره رفح در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: در تماس هایی که با چند تن از وزرای خارجه کشور های عضو سازمان همکاری اسلامی طی چند روز گذشته داشتم مجددا این مساله مورد تاکید قرار گرفته، آنها نیز با موافقت با ابتکار و پیشنهاد ایران، تلاش دارند نظر دیگر کشور ها را نیز جلب کنند.

باقری: در دیدار با بازیگران اصلی مقاومت مجدداً بر حمایت ایران از جریان مقاومت تاکید کردم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری: در دیدار با بازیگران اصلی مقاومت مجدداً بر حمایت ایران از جریان مقاومت تاکید کردم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری: در دیدار با بازیگران اصلی مقاومت مجدداً بر حمایت ایران از جریان مقاومت تاکید کردم"، کلیک کنید.