با رادیو صبا «بزن بریم روستا»

با رادیو صبا «بزن بریم روستا»

رادیو صبا در برنامه جدید «بزن بریم روستا» با هدف توسعه گردشگری روستایی راهی آنتن می کند.

به گزارش زندگی نیوز به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، «بزن بریم روستا» عنوان یکی از برنامه های جدید رادیو صباست که از اول اردیبهشت همراه مخاطبان این شبکه رادیویی شده است.

این برنامه با هدف توسعه گردشگری روستایی و معرفی روستاهای مختلف کشور و جاذبه های فرهنگی و گردشگری آن راهی آنتن می شود.

رضا عزتی، تهیه کننده این برنامه گفت: روستاهای ایران جزو پرطرفدارترین و زیباترین جاذبه های گردشگری ایران هستند. این روستاها علاوه بر داشتن یک طبیعت بکر و زیبا، مردمی خون گرم و مهمان نواز هم دارند، قرارگیری روستاها در یک بستر طبیعی و شیوه زندگی روستانشینی فرصت خوبی برای گردشگری است. در کشور ما روستا قلمرو گوناگونی از فعالیت و جاذبه ها را دارند که نیاز به معرفی دارند،  همین منابع و جاذبه های طبیعی و فرهنگی تاریخی انگیزه های قدرتمندی برای بازدید نواحی روستایی و مقصدهای ارزشمندی برای گردشگری محسوب می گردند. ما در این برنامه تلاش می کنیم در قالب های متنوع به معرفی روستاهای مختلف کشور و جاذبه های گردشگر آن بپردازیم.

وی افزود: «بزن بریم روستا» با سفر به استان های مختلف کشور شروع می شود و در هر قسمت ابتدا میزبان مسیولان شهر می شویم و در گفتگو صمیمی روستاهای هر شهرستان و جاذبه های گردشگری آن معرفی می شود در این بخش مسولان با طرح یک سوال جاذبه های گردشگری روستاهای مختلف شهرستان را به چالش می کشند.

وی افزود: در بخش بعد مسابقه رادیویی برای روستاییان داریم که در این بخش دو نفر از اهالی روستا با یک دیگر به رقابت می پردازد و به سوالات متنوعی که شامل جاذبه های گردشگری و تاریخچه و محصولات روستایی است پاسخ می دهند.

«بزن بریم روستا» شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 به تهیه کنندگی رضا عزتی و با اجرای مهدی پر پخش می شود.

پایان خبر زندگی نیوز

با رادیو صبا «بزن بریم روستا»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با رادیو صبا «بزن بریم روستا»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با رادیو صبا «بزن بریم روستا»"، کلیک کنید.