برای حل مشکلات باید در مسیر تغییر حرکت کرد

برای حل مشکلات باید در مسیر تغییر حرکت کرد

به گزارش زندگی نیوز لرستان ، بهزاد مومنی مقدم رئیس ستاد مردمی دکتر پزشکیان در لرستان و از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان در لرستان در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه نقش رسانه‌ها در مناسبات مختلف سیاسی و اجتماعی بدون تعارف یک نقش بی‌بدیل و غیرقابل انکار است افزود:در فضای فعلی جامعه که مواجه هستیم با دولتی که استحکام کافی برای حل مسائل کشور را ندارد ما بنا نیست برای اصلاح امور ،همه مسائل را از مردم شروع کنیم و هر اتفاق و تغییری نباید باعث ایجاد فشار مضاعفی بر مردم گردد چرا که این یک روش منسوخ است.

مومنی مقدم تصریح کرد: در یک نگاه کلی معمولا روش فعالان سیاسی بر این است که با انتقاد و مطالبه‌ گری از مسئولین سعی می‌کنند از مردم دفاع کنند اما در یک نقطه‌ای ما مواجه می‌شویم با فضایی که انتقاد سودمندی خود را از دست می‌دهد و وقتی به این مرحله می‌رسیم دیگر اخبار و انتقادات پیرامون فساد و تورم و سایر مشکلات عملا پاسخ مناسبی از ناحیه مسئولین دریافت نمی‌کند.

وی با بیان اینکه جامعه امروز با طوفان تورم و فاصله مردم و مسئولین مواجه است افزود: این دو عنصر بحرانی‌ترین مساله امروز جامعه است و این درحالی است که برخی کاندیداهای محترم ریاست‌جمهوری انگار می‌خواهند مشکلات فعلی مملکت را بر سر دولتی قبل از دولت فعلی بیاندازند در حالی که آمار و ارقام این را نمی‌گوید و روشن است که وعده‌ها و قول‌هایی که به مردم در این دولت داده شده بر زمین مانده است.

رئیس ستاد مردمی دکتر پزشکیان در لرستان بیان نمود: صرف نظر از نگاه سیاسی ما ،آمار می‌گوید شرایط امروز نسبت به سه سال پیش چقدر تغییر داشته است و دفاع از شرایط موجود به عنوان شرایط مطلوب یک جفای غیرقابل بخشش در نزد مردم است و ما وظیفه داریم شرایط را واقع‌بینانه تحلیل کنیم.

بهزاد مومنی مقدم با اشاره به نارضایتی موجود جامعه از شرایط اقتصادی افزود: برای حل این مساله ما باید در مسیر تغییر حرکت کنیم و مسیر تغییر هم با توجه به عرصه‌ای که فراهم شده است نیاز به حضور فعالانه همه مردم دارد.

این چهره شاخص اصلاح‌طلبان در استان لرستان تصریح کرد: من به عنوان یک عضو کوچک از جامعه بزرگ اصلاح طلبان فکر می‌کنم دکتر پزشکیان این ظرفیت و پتانسیل را دارد که در مسیر تغییر و بهبود اوضاع به نفع مردم قدم بردارد و عملکرد و ویژگی‌های شخصی و نگاه ایشان در امور مختلف این را به ما اثبات می کند.

مومنی مقدم عنوان کرد: در شرایط فعلی برای ساختن آینده به کمک هم نیاز داریم و خودمان را باید با این سوال روبرو کنیم که ما به عنوان اشخاص حقیقی چه رسالت تاریخی بر عهده داریم و چه نقشی باید بازی کنیم و برای ایندگان چه پاسخی داریم؟

وی افزود: من خطابم به کسانی است که روش انزوا را در پیش گرفته‌اند ، روش انزوا و دوری از مشارکت بجز سستی و رخوت و افزایش مشکلات و حاکم شدن تفکری که در مسیر رفع مشکلات مردم نیستند هیچ دستاورد دیگری ندارد و ما چاره‌ای نداریم غیر از این که با مشارکت بالا و با ظرفیت‌سازی و بیدار نمودن قشر خاکستری در این مسیر حرکت نماییم.

۴۶

برای حل مشکلات باید در مسیر تغییر حرکت کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای حل مشکلات باید در مسیر تغییر حرکت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای حل مشکلات باید در مسیر تغییر حرکت کرد"، کلیک کنید.