بلژیک از سد رومانی گذشت/ همه تیم‌ها ۳ امتیازی شدند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

بلژیک از سد رومانی گذشت/ همه تیم‌ها ۳ امتیازی شدند - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگی نیوز، تیم‌های ملی فوتبال بلژیک و رومانی در دومین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۴) شامگاه شنبه از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه «راین انرژی» آلمان به مصاف هم رفتند که در پایان بلژیک موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را شکست دهد.

بلژیک در حالی پا به این میدان گذاشت که در دیدار اول خود برابر اسلواکی با نتیجه یک بر صفر مغلوب شده بود و این دیدار برای آنها حکم مرگ و زندگی را داشت. در سوی دیگر اما رومانیایی‌ها موفق شده بودند دیدار نخست خود را برابر اوکراین با نتیجه پرگل ۳ بر صفر پیروز شوند و با نگرانی کمتری در این بازی حاضر شدند.

بلژیک در این دیدار ورژنی متفاوت نسبت به دیدار اول خود به نمایش گذاشت و ستاره‌های این تیم مانند دی بروینه، لوکاکو، دوکو و لوکباکیو هماهنگی بی نقصی از خود نشان دادند. هرچند بلژیک در این دیدار فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتند اما اگر بی دقتی مهاجمان رومانی نبود می‌توانستند در چند صحنه دروازه حریف خود را باز کنند.

گل اول بلژیک خیلی زود و در دقیقه ۲ توسط «یوری تیلمانس» با یک شوت تماشایی به ثمر رسید. گل دوم هم در دقیقه ۸۰ توسط «کوین دی بروینه» وارد دروازه رومانی شد.

با این نتیجه هر چهار تیم حاضر در این گروه ۳ امتیازی شدند که بلژیک و رومانی با تفاضل گل مثبت یک، اسلواکی با تفاضل گل صفر و اوکراین با تفاضل گل منفی ۲ در جدول حضور دارند و دیدارهای دور سوم در این گروه حکم فینال را دارد.

بلژیک از سد رومانی گذشت/ همه تیم‌ها ۳ امتیازی شدند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بلژیک از سد رومانی گذشت/ همه تیم‌ها ۳ امتیازی شدند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بلژیک از سد رومانی گذشت/ همه تیم‌ها ۳ امتیازی شدند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.