به دنبال عملیات روانی علیه شهرداری تهران هستند

به دنبال عملیات روانی علیه شهرداری تهران هستند

آفتاب نیوز :

مهدی علیزاده اظهار کرد: از ابتدای طرح موضوع خرید اتوبوس از تولیدکنندگان داخلی، زاکانی؛ شهردار تهران دغدغه تحویل به موقع و تحویل اتوبوس با کیفیت و دارای استاندارد های لازم برای آسایش و امنیت مردم را مطرح کرد و ما نیز با همین راهبرد به دنبال تامین نیاز شهر به اتوبوس رفتیم و همه بخش های نظام نیز به یاری ما شتافتند.

علیزاده با بیان اینکه دهه مبارک فجر زمان بیان گزارش کار به مردم است، گفت: آقایان به جای پاسخگو بودن درباره چرایی تحویل ندادن اتوبوس ها به مردم تهران به دنبال عملیات روانی علیه شهرداری تهران به عنوان نهاد خادم مردم تهران هستند.

وی افزود: انتقاد زاکانی از سر دلسوزی و دوستانه بود و ما هرگز وارد بحث های بی ارتباط با موضوع خدمت به مردم نمی شویم و صراحتا اعلام می کنم مطالبات نقدی ایران خودرو دیزل پرداخت شده است.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تصریح کرد: قرارداد خرید اتوبوس آتروس به تعداد 175 دستگاه و 2 دستگاه کشنده در سال 1400 به مبلغ 717/5 میلیارد تومان منعقد شد که بخش نقد آن به مبلغ 501 میلیارد تومان پرداخت و الباقی به مبلغ 216 میلیارد تومان در قالب غیرنقد بصورت ملک بوده که جهت تحویل ملک به کارگزار مورد تایید شهرداری معرفی شده اند که در این راستا تاکنون با کارگزار به توافق نرسیده اند و در این راستا شرکت ایران خودرو دیزل بابت طلب غیرنقد خود در مراجع قضایی علیه شهرداری تهران، شرکت واحد اتوبوسرانی و کارگزار مربوطه طرح شکایت کرده که شکایت مزبور از سوی مرجع قضایی رد و رای هم به نفع شهرداری و شرکت اتوبوسرانی و کارگزار صادر شده است.

علیزاده افزود: همچنین از 175 دستگاه اتوبوس و 2 دستگاه کشنده کامیون، فقط 170 دستگاه تحویل داده شده و 5 دستگاه اتوبوس و 1 دستگاه کشنده را تاکنون تحویل نداده اند.

وی گفت: ما در قبال هر ریالی که به این شرکت خودروساز پرداخت کرده ایم باید در مقابل مردم پاسخگو باشیم، ولی چه کنیم که آقایان در سال 1400 و 1401 تعداد 170 اتوبوس را تحویل شرکت واحد دادند و پولش را هم کامل گرفتند، ولی اتوبوس هایی که تحویل دادند آنقدر بی کیفیت بود که امکان بهره برداری از 150 دستگاه آن برای خدمت به مردم میسر نشد و از کارخانه مستقیم به داخل سامانه رفت و پارک شد. هرچه کردیم نتوانستیم این اتوبوس ها را وارد چرخه خدمات رسانی کنیم. آقایانی که امروز طلبکارند حتی خدمات پس از فروش قابلی هم نداشتند و تنها پس از دخالت معاون دادستان این شرکت خودروساز مکلف به رفع ایرادات اتوبوس های به ظاهر نو خود آن هم بعد از چند سال شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: تکلیف ما خدمت رسانی به مردم تهران است و برای انجام این تکلیف از زیر سنگ هم شده باشد اتوبوس وارد تهران خواهیم کرد و شهر و مردم وفادار خود را معطل اتوبوس های بی کیفیت نمی کنیم.

علیزاده خاطرنشان کرد: دست یاری به سوی همه شرکت های داخلی که توان ساخت خودروی با کیفیت و ایمن دارند دراز کرده ایم.

به دنبال عملیات روانی علیه شهرداری تهران هستند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به دنبال عملیات روانی علیه شهرداری تهران هستند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به دنبال عملیات روانی علیه شهرداری تهران هستند"، کلیک کنید.