بیانیه باشگاه گل گهر در واکنش به مصدومیت عجیب سید حسین حسینی+ فیلم

بیانیه باشگاه گل گهر در واکنش به مصدومیت عجیب سید حسین حسینی+ فیلم

باشگاه گل گهر در مورد مصدومیت عجیب سید حسین حسینی دروازه بان استقلال توضیحاتی داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، رسانه رسمی باشگاه گل گهر سیرجان در خصوص صحنه ای از بازی شب گذشته مقابل استقلال که سید حسین حسینی دروازه بان آبی پوشان دچار مصدومیت شد بیانیه زیر را داده است:

این یک بیانیه نیست. صحنه ای هم که از مصدومیت عجیب دروازه بان استقلال و البته تیم ملی می بینید، آن قدر غیرحرفه ای بودن آن عیان است که نیاز به توضیحات مفصل نداشته باشد. این چند جمله فقط شرح حالی است از وضعیت این روز های فوتبال ما… 

 دروازه بان تیمی که داعیه قهرمانی دارد، درست در لحظاتی که گل گهر توپ و زمین را در اختیار داشت، به شکلی فان و ناشیانه خود را به زمین می اندازد و چنان تمارض می کند و از شدت درد به خود می پیچد که گویی برای مدت ها باید با یک مصدومیت طولانی مدت دست و پنجه نرم کند و خانه نشین شود. 

اما بعد از اینکه بیش از 6 دقیقه از زمان بازی را تلف می کند و مسابقه را از جریان می اندازد به یکباره بلند می شود و بدون هیچ مشکلی به مسابقه ادامه می دهد. داور هم به راحتی از کنار این صحنه می گذرد و اجازه می دهد بازیکنان تیم استقلال روند وقت کشی را با الگو گرفتن از دروازه بان خود ادامه دهند. سال ها به برخی تیم های عربی بابت وقت کشی کنایه می زدیم، اما حالا با صحنه ای روبرو شدیم که نظیر آن را در فوتبال محلات هم نمی توان پیدا کرد. 

تیم فوتبال گل گهر دیروز با ترکیبی که چند بازیکن جوان در آن حضور داشتند و چند بازیکن اصلی تیم به علت مصدومیت قادر به همراهی تیم نبودند، سعی کرد در آزمون شرافت بازنده نباشد، و با تمام توان، تنها برای اعتبار نام خود و هوادارانش بجنگد و مثل همیشه در زمین مسابقه به دنبال کسب امتیاز باشد. کما اینکه در بسیاری از دقایق مسابقه، تیم استقلال را مجبور کرد که با هواداران بی شمارش و در ورزشگاه خانگی به دفاع و وقت کشی روی آورد.

 بابت نتیجه حاصل شده از هواداران خود عذرخواهی می کنیم، اما هر فوتبالیست منصفی بابت این صحنه عجیب به حال فوتبالمان تاسف خواهد خورد. پیش از مسابقه با مصاحبه های سفارشی به داوری فشار می آورند و در مسابقه هم سکانس هایی این چنینی خلق می کنند و این وسط لیگی که باید به پیشرفت فوتبال ملی کمک کند، هر روز بیش از دیروز اعتبار خود را از دست می دهد.

بیانیه باشگاه گل گهر در واکنش به مصدومیت عجیب سید حسین حسینی+ فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه باشگاه گل گهر در واکنش به مصدومیت عجیب سید حسین حسینی+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه باشگاه گل گهر در واکنش به مصدومیت عجیب سید حسین حسینی+ فیلم"، کلیک کنید.