تاریخ سازی لورکوزن ادامه دارد؛ یکه تازی آلونسو و شاگردانش

تاریخ سازی لورکوزن ادامه دارد؛ یکه تازی آلونسو و شاگردانش

آفتاب نیوز :

تیم های اینتراخت فرانکفورت و بایرلورکوزن در هفته سی ودوم بوندس لیگا روبه روی یکدیگر قرار گرفتند.

لورکوزن که از هفته ها پیش قهرمانی خود را در آلمان قطعی کرده است در بیرون از خانه دست به آتش بازی زد و توانست یک پیروزی پر گل را به نام خود ثبت کند.

شاگردان ژابی آلونسو در روزی که سرمربی محبوب خود را به دلیل محرومیت روی نیمکت نداشتند در این مسابقه حاکم مطلق توپ و میدان بودند و بُرد بی حرف و حدیثی را به دست آوردند تا ثابت کنند شایسته ترین تیم برای قهرمانی در بوندس لیگا بودند.

گرانیت ژاکا، پاتریک شیک، ازکوییل پالاسیوس، جرمی فریمپونگ و ویکتور بونیفیس گلزنان لورکوزن در این مسابقه بیرون از خانه بودند و هوگو اکیتیکه تنها گل اینتراخت فرانکفورت را به ثمر رساند.

با این اوصاف، رکورد شکست ناپذیری تیم ژابی آلونسو به 48 بازی رسید. آن ها تقریبا یک سال است که در هیچ دیداری طعم تلخ باخت را نچشیده اند.

لورکوزن در 48 بازی اخیر خود به 40 برد و 8 تساوی رسیده است. آن ها در طول این روند طلایی خود، 134 گل زده اند.

در تاریخ لیگ های معتبر اروپایی (حداقل 10 لیگ معتبر) ففط بنفیکا از نظر شکست نخوردن در بازی های متوالی با باشگاه لورکوزن برابری می کند.

بنفیکا بین سال های 1963 تا 1965 در 48 بازی متوالی در همه رقابت ها مغلوب نشد.

شاگردان ژابی آلونسو می توانند با سپری کردن یک بازی دیگر بدون باخت از این رکورد تاریخی هم عبور کنند.

تاریخ سازی لورکوزن ادامه دارد؛ یکه تازی آلونسو و شاگردانش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاریخ سازی لورکوزن ادامه دارد؛ یکه تازی آلونسو و شاگردانش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاریخ سازی لورکوزن ادامه دارد؛ یکه تازی آلونسو و شاگردانش"، کلیک کنید.