تجربه آموزش های ترکیبی در مسیر پیشرفت و هوشمندسازی را ادامه می دهیم

نجفی:

تجربه آموزش های ترکیبی در مسیر پیشرفت و هوشمندسازی را ادامه می دهیم

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بر عزم راسخ این دانشگاه در راستای ادامه آموزش های ترکیبی و بر حرکت در مسیر هوشمندسازی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، پیام نجفی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در جمع مدیران گروه رشته های علوم تربیتی، تکنولوژی آموزشی و آموزش مجازی کشور بر لزوم عزم راسخ این دانشگاه در راستای ادامه آموزش های ترکیبی و بر حرکت در مسیر هوشمندسازی تاکید کرد.

وی اضافه کرد: دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی جزء نخستین دانشکده و گروه هایی بود که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان راه اندازی شد و به واسطه اینکه موسس این دانشگاه دکتر احمدعلی فروغی از این رشته برخاسته بودند، سرمایه گذاری ویژه ای بر روی این رشته و دانشکده انجام شد و پس از آن با رشته های دندانپزشکی و حقوق توسعه پیدا کرد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: رشته های روانشناسی و علوم تربیتی از نخستین رشته هایی است که تا مقطع دکتری در این واحد تدریس می شد و نخستین استاد تمام ما، فارغ التحصیل از همین دانشگاه بود.

نجفی متذکر شد: دانشگاه آزاد در استان اصفهان 90 هزار نفر و در واحد اصفهان (خوراسگان) 30 هزار دانشجو دارد و از این تعداد حدود 3 هزار دانشجوی خارجی داریم و دنبال آن هستیم که از ملیت های دیگر به ویژه جنوب شرق آسیا هم جذب دانشجو داشته باشیم.

وی با بیان اینکه یکی از دانشکده های بزرگ ما دانشکده تعلیم و تربیت است، ادامه داد: ما در این دانشگاه علاوه بر کلینیک روانشناسی، از وجود مزرعه تحقیقاتی، دامداری، کارخانه لبنیات، درمانگاه دندان پزشکی، شرکت های دانش بنیان معتبر و فعال در حوزه های مختلف و سرا های نوآوری با حوزه های فعالیت متنوع از جمله هوش مصنوعی بهره می بریم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اشاره کرد: در زمینه آموزش مجازی موفق شدیم که در ابتدای کرونا با کسب اجازه از ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی کار خود را آغاز کنیم و از همان ابتدا با تلاش همکاران در واحد سامانه آموزش مجازی اختصاصی برای خود راه اندازی کردیم.

نجفی بیان کرد: تجارب خوبی در زمینه آموزش های ترکیبی داریم و در مسیر پیشرفت هستیم و درصددیم کلاس ها به سمت هوشمندسازی و متاورس برود، البته طبیعی است که گاه مقاومت هایی نیز از سوی برخی افراد صورت می گیرد، اما دنبال حرکت به این سمت هستیم و در این راه موفقیت های چشمگیری نیز به دست آورده ایم.

وی یادآور شد: در برگزاری کلاس ها از طرح نشاط و اجرای کلاس در محیط کارگاهی و اماکن مرتبط بهره بردیم و نقطه آغاز این طرح از دروس معارف و اجرای آن در اماکن فرهنگی بود و می خواهیم این طرح را به سایر دروس و رشته ها حتی درس های فنی و مهندسی نیز تسری دهیم.

تجربه آموزش های ترکیبی در مسیر پیشرفت و هوشمندسازی را ادامه می دهیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجربه آموزش های ترکیبی در مسیر پیشرفت و هوشمندسازی را ادامه می دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجربه آموزش های ترکیبی در مسیر پیشرفت و هوشمندسازی را ادامه می دهیم"، کلیک کنید.