تقویت ارتباطات شبکه‌ای و زنجیره‌ای دانشگاه و صنعت با هم‌افزایی مراکز تحقیقاتی

تقویت ارتباطات شبکه‌ای و زنجیره‌ای دانشگاه و صنعت با هم‌افزایی مراکز تحقیقاتی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، تقویت ارتباطات شبکه‌ای و زنجیره‌ای دانشگاه و صنعت را با هم‌افزایی مراکز تحقیقاتی ممکن دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، نشست تخصصی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با مدیران گروه‌های پژوهشی شرکت بهره‌برداری گاز و نفت در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در این نشست اظهار کرد: با توجه به چشم‌انداز سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تقویت ارتباطات شبکه‌ای و زنجیره‌ای فعالیت‌های علمی صورت گرفته در دانشگاه‌ها با صنعت و مراکز تحقیقاتی مختلف با هدف افزایش هم‌افزایی، هم‌راستایی و تقویت حمایت‌های مختلف از پژوهش‌های صورت گرفته در دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه لازم دانست همراه با سایر برنامه‌های پیش‌بینی شده اقدام به برگزاری جلسات مختلف و نشست‌های تخصصی با صنایع و مراکز مختلف تحقیقاتی استان کند.

مرتضی کهراریان عنوان کرد: با توجه به تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با شرکت بهره‌برداری گاز و نفت، نشست تخصصی با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، رئیس پژوهش و توسعه شرکت بهره‌برداری گاز و نفت، اعضای هیئت علمی واحد کرمانشاه در گروه‌های آموزشی شیمی، مهندسی شیمی، مکانیک، برق و شیلات و گروه‌های مختلف پژوهشی با شرکت بهره‌برداری گاز و نفت برگزار شد.

تقویت ارتباطات شبکه‌ای و زنجیره‌ای دانشگاه و صنعت با هم‌افزایی مراکز تحقیقاتی

وی افزود: در این نشست ضمن تبادل‌نظر اعضا و آشنایی با زمینه‌های فعالیت و توانایی هریک از آنها، مقرر شد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با همکاری شرکت بهره‌برداری گاز و نفت هسته‌های پژوهشی مختلفی به‌خصوص در زمینه گروه‌های آموزشی محیط‌زیست، مکانیک، برق، مهندسی شیمی، شیمی و HSC ایجاد کند و در آن نیاز‌های پژوهشی پس از طرح و ارزیابی، براساس اولویت برای عقد قرارداد در کمیته‌های مرتبط پیشنهاد شوند.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه تأکید کرد: علاوه بر موارد طرح شده در این جلسه موضوعاتی مانند طرح پویش، بازدید استادان و دانشجویان از مناطق عملیاتی در حوزه‌های نفت و گاز، حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی، رویداد‌های فناورانه و … مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

تقویت ارتباطات شبکه‌ای و زنجیره‌ای دانشگاه و صنعت با هم‌افزایی مراکز تحقیقاتی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقویت ارتباطات شبکه‌ای و زنجیره‌ای دانشگاه و صنعت با هم‌افزایی مراکز تحقیقاتی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقویت ارتباطات شبکه‌ای و زنجیره‌ای دانشگاه و صنعت با هم‌افزایی مراکز تحقیقاتی"، کلیک کنید.