تهیه کنندگان 3 فیلم جشنواره با اکران آنها موافقت نکرده اند

تهیه کنندگان 3 فیلم جشنواره با اکران آنها موافقت نکرده اند

زندگی نیوز/خراسان رضوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: تهیه کنندگان فیلم های تمساح خونی، بی بدن و صبحانه با زرافه ها برای اکران موافقت نکرده اند و در حال رایزنی هستیم. تا به این لحظه موفق نشده ایم که تهیه کنندگان را همراه کنیم.

محمد حسین زاده در گفت وگو با خبرنگار زندگی نیوز درباره استقبال مردم از فیلم های جشنواره فجر در مشهد، اظهار کرد: تمام سینماهای مشهد میزبان فیلم های جشنواره هستند و هر سینمایی با توجه به اقتضایات و امکانات از 22 فیلم جشنواره دست کم پنج فیلم را اکران می کند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه فیلم ها در تهران زودتر اکران می شوند، نظرهای کارشناسان، منتقدان و بازخوردهای افراد در فضای مجازی بر انتخاب مردم موثر خواهد بود. بعضی از فیلم ها با مخاطب زیاد و برخی دیگر با تعداد مخاطب کمتر اکران می شود. این امر نشان می دهد که مردم با دقت فیلم ها را دنبال می کنند و پیگیر اخبار جشنواره فیلم فجر هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: هرچه جلوتر برویم تعداد مخاطبان با توجه به تعطیلاتی که پیش رو داریم، افزایش پیدا می کند. همچنین اتفاق خوبی که در دهه فجر امسال رخ داد، برگزاری فوتبال است که کاملاً بر حضور مردم در سینما موثر بوده، فوتبال در تمام سینماهای مشهد پخش می شود و تمام بلیت ها فروخته شده است.

وی افزود: مردم با تعصب به کشور و هویت ملی شان علاقه دارند که به صورت جمعی شاهد افتخارآفرینی بازیکنان فوتبال باشند. این امر سبب شده است که سانس فیلم های جشنواره را تغییر دهیم تا مردم بتوانند فوتبال را در سینماها تماشا کنند.

پایان خبر زندگی نیوز

تهیه کنندگان 3 فیلم جشنواره با اکران آنها موافقت نکرده اند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تهیه کنندگان 3 فیلم جشنواره با اکران آنها موافقت نکرده اند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تهیه کنندگان 3 فیلم جشنواره با اکران آنها موافقت نکرده اند"، کلیک کنید.