تیراندازی بی اشتباه سگ رباتیک ارتش آمریکا / فیلم

به گزارش زندگی نیوز، فرماندهی عملیات ویژه ی تفنگ داران دریایی ایالات متحده (MARSOC) درحال آزمایش سگ های رباتیکی به نام ویژن60 (Vision60) است که به سلاح گرم مجهزند.

به گزارش مجله زندگی نیوز، سگ رباتیک ویژن 60 حدود 51 کیلوگرم وزن دارد و می توان آن را فقط در 15 دقیقه مونتاژ یا جداسازی کرد. این ربات با حداکثر سرعت 11 کیلومتربرساعت تا 10 کیلومتر را طی می کند. حداکثر ظرفیت حمل این ربات حدود 10 کیلوگرم است و می تواند با حداکثر توان خود به مدت سه ساعت کار کند. هوش مصنوعی Vision 60 از تراشه ی انویدیا Xavier بهره می برد.

این سگ ها بر پایهQ-UGV (وسیله ی نقلیه ی چهارپای زمینی، بدون سرنشین و سایز متوسط)، محصول شرکت Ghost Robotics توسعه داده شده اند. Q-UGV با قابلیت کار در همه ی شرایط آب وهوایی، از هوش مصنوعی و تحلیل داده برای شناسایی تهدیدات احتمالی علیه تجهیزات نظامی استفاده می کند.

گفته می شود که تفنگداران دریایی، احتمالاً قابلیت های تهاجمی را به سگ رباتیک مسلح خود اضافه می کنند. از قرار معلوم، واحد فرماندهی نیروهای ویژه از دو سگ رباتیک مجهز به سیستم سلاح از راه دور SENTRY اونیکس استفاده می کند که شامل تفنگ کالیبر 7٫62×39 میلی متری و تفنگ کالیبر 6٫5 میلی متری می شود.

فرماندهی تفنگداران نیروی دریایی از این ربات ها در عملیات تونل و امنیت محیطی استفاده کرده، اما از بیان مکان آزمایش خودداری کرده است. ویدیویی که در حساب لینکدین شرکت اونیکس منتشر شده، یکی از سگ های رباتیک مجهز به سلاح را در حال انجام عملیات نشان می دهد.

5454

تیراندازی بی اشتباه سگ رباتیک ارتش آمریکا / فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیراندازی بی اشتباه سگ رباتیک ارتش آمریکا / فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیراندازی بی اشتباه سگ رباتیک ارتش آمریکا / فیلم"، کلیک کنید.