جزییات ربوده شدن کودک 18 ماهه تالشی

جزییات ربوده شدن کودک 18 ماهه تالشی

زندگی نیوز/گیلان فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری آدم ربایی که کودک 18 ماهه را در شهرستان تالش ربوده بود خبر داد و گفت: متهم در اعترافات خود انگیزه آدم ربایی را اختلافات شخصی اعلام کرد.

سردار عزیزالله ملکی امروز 19 اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد آدم ربایی در شهرستان تالش، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: اکیپی مجرب از کارآگاهان آگاهی شهرستان تالش با حضور در صحنه جرم، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در بررسی های صورت گرفته و با به کارگیری روش های نوین و علمی پلیسی هویت آدم ربا مشخص شد، خاطرنشان کرد: پلیس در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی مخفیگاه آدم ربا در یکی از استان های همجوار شد.

این مقام ارشد انتظامی با اعلام اینکه پس از هماهنگی قضایی، اکیپی از ماموران انتظامی شهرستان تالش به مخفیگاه متهم اعزام شدند، تصریح کرد: متهم 36 ساله پس از رویت ماموران قصد فرار داشت که با اقدام به موقع و ضربتی در کمتر از 24 ساعت دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

سردار ملکی در پایان با بیان اینکه متهم در اعترافات خود انگیزه آدم ربایی را اختلافات شخصی عنوان کرد و گفت: کودک 18 ماهه در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگردانده شد.

پایان خبر زندگی نیوز

جزییات ربوده شدن کودک 18 ماهه تالشی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات ربوده شدن کودک 18 ماهه تالشی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات ربوده شدن کودک 18 ماهه تالشی"، کلیک کنید.