حرکتی که دوباره جو استقلال را بهم ریخت/چرا پول بازیکنان را متفاوت پرداخت می کنید؟

حرکتی که دوباره جو استقلال را بهم ریخت/چرا پول بازیکنان را متفاوت پرداخت می کنید؟

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز، تیم فوتبال استقلال در حالی جمعه پیش رو در نخستین دیدار خود از مرحله برگشت رقابت های لیگ برتر به مصاف نفت آبادان می رود که شاگردان نکونام در تعطیلات نیم فصل حواشی زیادی را تجربه کردند، این در حالی است که روز گذشته خبری مبنی بر پرداخت بخش دیگری از مطالبات استقلالی ها منتشر شده تا این امیدواری به وجود بیاید که استقلالی ها با سپری شدن مشکلات قبلی، با روحیه ای مضاعف دور برگشت لیگ برتر را آغاز خواهند کرد.

بنابر گزارش فرهیختگان، نکته قابل توجه این اتفاق در حالی رخ داد که پیش از مدیریت آبی ها به اعضای تیمش این قول را داده بود که واریزی بعدی ده درصد از مطالبات آنها خواهد بود اما با رفتاری شبیه به آن چه که پیش از این قبل از بازی با شمس آذر رخ داده و اعتراض بازیکنان و نگرانی کادرفنی را در آن مقطع زمانی در پی داشت؛ این بار نیز از سوی باشگاه درصدهای متفاوتی به بازیکنان پرداخت شده و جالب اینکه حتی برای برخی دیگر اصلا واریزی انجام نشد تا این موضوع در آستانه بازی با نفت آبادان یک بار دیگر اعتراض و گلایه استقلالی ها را در پی داشته باشد تا جایی که شنیده می شود برخی بازیکنان استقلال تهدید به عدم حضور در ادامه تمرینات را هم مطرح کرده اند!

نکته مهم اینکه برخی از نزدیکان خطیر طی روزهای گذشته عدم رویارویی و واکنش نشان ندادن مدیرعامل استقلال به صحبت های نکونام را این طور تعبیر کردند که خطیر نمی خواهد در آستانه بازی با نفت آبادان، تیم را وارد حاشیه کرده و شرایط استقلال را به هم بزند این در صورتی هست که رفتار انجام شده در قبال پرداختی جدید به بازیکنان، با وجود تجربه قبلی فعلا باعث شده تا جو تیم در فاصله 48 ساعت مانده تا دیدار با نفت آبادان دوباره بر هم بریزد.

258258

حرکتی که دوباره جو استقلال را بهم ریخت/چرا پول بازیکنان را متفاوت پرداخت می کنید؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حرکتی که دوباره جو استقلال را بهم ریخت/چرا پول بازیکنان را متفاوت پرداخت می کنید؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حرکتی که دوباره جو استقلال را بهم ریخت/چرا پول بازیکنان را متفاوت پرداخت می کنید؟"، کلیک کنید.