حضور در انتخابات دشمن را عقب می راند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

حضور در انتخابات دشمن را عقب می راند - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار زندگی نیوز، آیت الله صادق پیشنمازی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان سوادکوه در رابطه با نقش مجلس خبرگان در معیشت مردم، یکی از موارد مهم را انتقال مشکلات کلان استان و کشور به مسیولان درجه یک کشور و مطالبه گری دانست و افزود: در حال حاضر نیز این کار انجام می شود البته نباید از خبرگان انتظار بیان و انتقال مسایل جزیی را داشت بلکه انتقال طرح مسایل کلان است و ایده قابل اجرا باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری یکی از همین موارد کلان را توجه به امر صادرات عنوان کرد و با اشاره به ظرفیت تولید مرکبات استان مازندران گفت: سال ها شاهد این هستیم که باغدار و کشاورز زحمت می کشند اما در نهایت می بینند که هزینه تولید مرکبات برایشان صرف ندارد و میوه هدر می رود و در اینجا راهکار صادرات است؛ بواسطه صادرات می توان هم تولید زیاد و هم قیمت مناسب در عرضه داشت و به تبع آن باغدار امیدوار، باغداری گسترش یافته و شغل ایجاد می شود و نیز گردش مالی در استان ایجاد می شود، چنین امری شدنی است و ربطی هم به تحریم ندارد.

عضو هییت علمی دانشگاه نکته حایز اهمیت در صادرات را توجه به آیتم های تولیدات باغی و کشاورزی بر مبنای بازار مقصد (همچون میزان درصد سموم) و وجود ثبات در صادرات برشمرد و گفت: صادرات نه یک کار کوتاه مدت بلکه یک فرایند بلندمدت است؛ چراکه نیازمند فراهم کردن مقدمات در کشور مبدا و مقصد است و در نتیجه صادرکننده نیازمند ثبات است تا از صادرات نترسد و مطمین باشد محصول تولید می شود و از دیگر سوی مسوولان ناگهان نگویند که حق صادرات ندارند و خدشه بر صادرات وارد شود.

امام جمعه دبی در رابطه با اهمیت حضور مردم در انتخابات، با بیان اینکه برای کم شدن مشکلات باید دشمن به عقب رانده شود، خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات هرچه بیشتر شود، دشمن بیشتر عقب رانده می شود و در نتیجه منافع مردم بیشتر تامین شده و مسیولان بهتر می توانند در کاهش مشکلات بکوشند.

وی با اشاره به تعبیر رهبری مبنی بر اینکه ما به قله نزدیک شده ایم و جای تعطیلی نیست، افزود: اکنون اقتدار ایران به جایی رسیده که جرات حمله به کشور از بین رفته است و دیگر کسی حرف از گزینه روی میز (حمله نظامی) نمی زند و بدانیم، حضور مردم در انتخابات موجب کمرنگ شدن مشکلات و کمرنگ شدن حضور مردم موجب پررنگ شدن مشکلات خواهد شد.

حضور در انتخابات دشمن را عقب می راند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور در انتخابات دشمن را عقب می راند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور در انتخابات دشمن را عقب می راند – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.