خانواده اساس هویت و تربیت انسان ها را شکل می دهد – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

خانواده اساس هویت و تربیت انسان ها را شکل می دهد - خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز، انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در مراسم افتتاح دانشکده علوم خانواده در دانشگاه تهران ضمن عرض تبریک به مناسبت روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری بیان کرد: ایشان معلمی را به معنای کامل به ما شناساند، و ما مدیون اندیشه ایشان و سبک آموزشی و پرورشی شان هستیم.

معاون رییس جمهور همچنین ضمن ابراز خوشحالی از افتتاح دانشکده علوم خانواده در دانشگاه تهران در روز معلم، ابراز امیدواری کردند این اقدام از لحاظ علمی، فنی و تکنولوژی در حدی باشد، که بتواند به عنوان الگو به جهان ارایه شود.

وی افزود: حرکت غرب در سه حیطه نفی جنسیت، خانواده های تک والدی و به رسمیت شناختن خانواده های انحرافی و همجنس به خانواده صدمه می زند و ما وظیفه داریم مبانی و زیرساخت های لازم را برای شناساندن خانواده فطری که اساس هویت و تربیت انسان ها را شکل می دهد، با شیوه های علمی تبیین کنیم و بتوانیم آنچه را که در فرهنگ و مکتبمان موجب حفظ هویت و اصالت خانواده می شود داریم معرفی کنیم.

خزعلی در ادامه سخنان خود گفت: امیدواریم دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه مادر مرکزیت و محوریت داشته باشد و از ظرفیت علمی سایر دانشگاه ها، مراکز علمی، اندیشکده ها و پژوهشکده ها برای پژوهش، پشتیبانی و تعمیق مطالعات خانواده بهره ببرد.

در پایان رییس دانشگاه تهران از ایشان خواست که به عنوان استاد وابسته و عضو هیات جذب در دانشکده همکاری کند ولی خزعلی این امر را قبول نکرد و عنوان داشت: که مسوولیتی که نتوانم برای آن وقت گذاری لازم را داشته باشم نمی پذیرم.

خانواده اساس هویت و تربیت انسان ها را شکل می دهد – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانواده اساس هویت و تربیت انسان ها را شکل می دهد – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانواده اساس هویت و تربیت انسان ها را شکل می دهد – خبرگزاری زندگی نیوز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.