خبر خوش درویش درباره تمدید با اوسمار

خبر خوش درویش درباره تمدید با اوسمار

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز؛ اوسمار ویرا که در زمستان و زمانی که با جدایی یحیی گل محمدی به گزینه اول سرخ ها برای سرمربیگری تبدیل شده بود، مخالفان زیادی داشت. اما اکنون و بعد از قهرمانی جالب توجه با سرخ ها، بحث ادامه همکاری با او به سوژه اصلی رسانه ها و البته هواداران این تیم تبدیل شده است.

به گزارش ورزش سه، باشگاه پرسپولیس پیش از ترک اوسمار و سفرش به برزیل گفتگویی کوتاه در خصوص شرایط همکاری با وی داشت. گفتگویی که البته با ارایه پیشنهاد قرارداد 450 هزار دلاری همراه شد و سرمربی برزیلی نیز مدعی شد که به دلیل بیماری همسرش شاید قادر به ادامه همکاری نباشد و بعد از دو سال این باشگاه را ترک کند.

اوسمار در این جلسه کوتاه با نمایش مستندات مربوط به بیماری همسرش، نسبت به این شایبه که احتمال بازارگرمی اش وجود داشته باشد نیز واکنش نشان داد و آن را رد کرد. هرچند همچنان بحث حضور او در لیگ امارات نیز به عنوان یک گمانه زنی جدی دنبال می شود و در این رابطه برخی نزدیکان وی با اشاره به تلاش باشگاه عجمان مدعی حضور احتمالی اوسمار ویرا روی نیمکت این تیم اماراتی برای فصل آتی هستند.
رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در گفتگویی با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت تمدید قرارداد با اوسمار اما وعده دلگرم کننده ای برای هواداران این تیم دارد و مدعی است: بحث پیشنهاد ما به ایشان مربوط به همان روزی است که قرار بود ایران را ترک کند. صحبت زیادی نشد. او به ما مدارک مربوط به بیماری همسرش را نشان داد و این مسیله را عاملی برای ترک زودهنگام ایران و کندی مذاکرات برای تمدید قرارداد عنوان کرد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره احتمال قبول پیشنهاد 450 هزار دلاری این باشگاه توسط این مربی نیز گفت: گفتم که مشکلی نیست. او از ما فرصتی 4-5 روزه خواست تا در این خصوص فکر کند. بهرحال بیشتر از هر چیزی او نگران وضعیت خانواده و همسرش هست. ما نیز اعلام کردیم که مشتاق هستیم او در فصل آینده با همسرش در ایران حضور داشته باشد. به او گفتم اینجا از بهترین دکترها برخوردار هستیم و قطعا مشکلی نخواهد بود. او هم قرار شد طی روزهای آتی جواب نهایی اش را به ما بدهد. چیزی که ما دیدیم توافق ابتدایی و اشتیاق برای ادامه همکاری چه از سمت ما و چه ایشان وجود دارد و انشاالله خانواده اش را هم به تهران خواهد آورد تا فصل آینده در کنار هم کار را دنبال کنیم.

258 258

خبر خوش درویش درباره تمدید با اوسمار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر خوش درویش درباره تمدید با اوسمار" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر خوش درویش درباره تمدید با اوسمار"، کلیک کنید.