خبر مهم درباره تحویل پژوپارس/ ایران خودرو تعهد داد

خبر مهم درباره تحویل پژوپارس/ ایران خودرو تعهد داد

به گزارش زندگی نیوز، پیرو مسایلی که در خصوص عدم تحویل به موقع خودروهای پژو پارس بوجود آمد متقاضیان از عدم تحویل خودروهای پژو پارس با موعد تحویل زمستان 1402 گلایه و عنوان کردند با وجود اینکه از ماه ها پیش در نوبت تحویل خودرو قرار دارند اما خبری از تحویل خودروهایشان نیست.

فارس در گزارشی آورده که متقاضیان در مرحله اول عرضه خودرو در سامانه یکپارچه خودرو، خودروی پژو پارس را انتخاب کردند که بعد از نوبت دهی موعد تحویل این خودرو برای آنها زمستان 1402 اعلام شد اما اکنون که موعد تحویل خودرو به این متقاضیان فرا رسیده است فراخوان واریز وجه از سوی شرکت خودروساز برای آنها صادر نشده است.

احمد اصانلو، رییس این سازمان قول پیگیری موضوع و برخورد با تخلفات صورت گرفته را داد.

در همین راستا نیز محسنی، مدیر روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی هفته گذشته با انتشار پیامی اعلام کرد: تعهد کرده بودیم در خصوص عدم ایفای تعهدات یک شرکت خودرو ساز ورود کنیم، رییس سازمان تعزیرات شخصا این موضوع را پیگیری می کند. سفر رییس جمهور منجر به تاخیر در برگزاری نشست افراد تاثیرگذار در این خصوص شد. نتیجه این جلسه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

در همین رابطه محمدعلی اسفنانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی امروز طی نشست خبری خود با اصحاب رسانه اعلام کرد: برای یکی از بزرگترین خودروسازان تخلفی مطرح می شود ولی هنوز در قالب تخلف نیست و اگر تخلف شد و سازمان مربوطه گزارش آن را ارایه داد برخورد قانونی انجام خواهد شد.

تعهد بزرگترین خودرو ساز کشور به سازمان تعزیرات

وی با اشاره به برگزاری سه نشست تعزیرات با مدیران این خودروسازی اضافه کرد: این خودروساز تعهد کرده که تا پایان سال آینده رقم قابل توجهی خودرو به مردم واگذار کند.

به تازگی سازمان استاندارد اعلام کرده که اگر استانداردها را رعایت نکند، اجازه تولید خودرو ندارد. ورود تعزیرات به این دلیل است که اقدامات پیشگیرانه به نفع مردم داشته باشد و با متخلفان برخورد کند.

سخنگوی تعزیرات حکومتی در پاسخ به درخواست خبرنگاران برای اعلام اسامی متخلفان به منظور بازدارندگی تکرار تخلف گفت: پس از صدور احکام قطعی حتی اسم این خودرو ساز را اعلام خواهیم کرد و اگر لازم باشد گزارش تصویری تخلف را هم منتشر می شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تخلف انبار کردن خودرو توسط ایران خودرو و تحویل ندادن به متقاضیان گفت: در استان های بابل، کرمانشاه، خراسان شمالی و خراسان رضوی بیش از 10 هزار خودرو انبار شده بود که با موضوع تخلف امتناع کالا به مردم مجبور به عرضه شدند و این روند ادامه دارد و این شرکت خودروساز مکلف است تا پایان تابستان سال آینده خودروها را به مردم تحویل دهد.

217

خبر مهم درباره تحویل پژوپارس/ ایران خودرو تعهد داد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر مهم درباره تحویل پژوپارس/ ایران خودرو تعهد داد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر مهم درباره تحویل پژوپارس/ ایران خودرو تعهد داد"، کلیک کنید.