درستکار: هر ۵ آزادکار ما شانس مدال المپیک هستند/ یزدانی بخت اول کسب مدال طلاست

درستکار: هر ۵ آزادکار ما شانس مدال المپیک هستند/ یزدانی بخت اول کسب مدال طلاست

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد، تاکید کرد: هر ۵ آزادکار ما در المپیک پاریس شانس رسیدن به مدال المپیک هستند.

به گزارش زندگی نیوز، پژمان درستکار در حاشیه حضور جامعه ورزش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: وظیفه هر ایرانی است که برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات حاضر شود و به انتخاب فرد اصلح کمک کند. ورزشکاران هم در انتخبات حاضر می‌شوند تا در سرنوشت کشور سهیم شوند. امیدوارم هر فردی که انتخاب می‌شود مشکلات کشور را برطرف کند و برای کشور مثمر ثمر باشد.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد در ادامه درباره پیش بینی خود از عملکرد تیم ملی کشتی آزاد در المپیک پاریس و رقابت یزدانی با آرون بروکس آمریکایی، خاطرنشان کرد: تیم بسیار خوب و یکدستی را در اختیار داریم. هر ۵ نفر ما شانس کسب مدال المپیک هستند. احساس می‌کنم یزدانی شانس زیادی برای کسب مدال طلا دارد. درخواستم از رسانه‌ها و مردم این است در این فرصت کنار کشتی گیران باشند تا باز هم افتخارآفرینی کنند.

وی درباره انتظارات از کشتی در المپیک، گفت: کشتی همیشه بار ورزش را کشیده و این دوره نیز با توجه با شرایطی که بر ورزش حاکم است فکر می‌کنم شرایط کشتی حساس‌تر است. ورزش ما المپیک سختی را پیش رو دارد و مطمئنا کشتی باز هم میدان‌داری می‌کند. رسانه‌ها باید در کنار کشتی باشند تا در بحث روحی و روانی کمک کنند حاشیه‌ها دور شود و کشتی موفق شود.

وی درباره پیش بینی خود از نتایج آزادکاران ایران در المپیک، گفت: هر ۵ نفر ما شانس مدال دارند. اگر بخواهم خیلی ریزتر صحبت کنم نگران این هستم بار روحی و روانی بچه‌ها زیاد شود.

‌درستکار در پایان درباره وضعیت کامران قاسمپور و بلاتکلیفی او برای اینکه در چه وزنی باشد، گفت: این سوال را باید از خود او و کادر فنی بپرسید. من نبودم و خیلی نمی‌توانم نظر بدهم. فکر می‌کنم در ۹۲ کیلوگرم به کار خود ادامه بدهد.

پایان خبر زندگی نیوز

درستکار: هر ۵ آزادکار ما شانس مدال المپیک هستند/ یزدانی بخت اول کسب مدال طلاست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درستکار: هر ۵ آزادکار ما شانس مدال المپیک هستند/ یزدانی بخت اول کسب مدال طلاست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درستکار: هر ۵ آزادکار ما شانس مدال المپیک هستند/ یزدانی بخت اول کسب مدال طلاست"، کلیک کنید.