راه اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و داروی دانشگاه آزاد چابهار

نرماشیری به زندگی نیوز خبر داد؛

راه اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و داروی دانشگاه آزاد چابهار

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از راه اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و دارو در واحد چابهار خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری، آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و دارو به اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی و همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان در شهرستان کنارک گشایش یافت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در حاشیه راه اندازی این آزمایشگاه به خبرنگار زندگی نیوز گفت: آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و دارو در حاشیه برگزاری نهمین نشست اتحادیه شرق کشور و نخستین نشست اتحادیه جنوب آزمایشگاه مواد غذایی با حضور علی سروری مجد قایم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی، معاونان و مدیران سازمان مرکزی، روسای واحدهای شرق و جنوب دانشگاه و اعضای هییت رییسه استان سیستان و بلوچستان در شهرستان کنارک راه اندازی شد.

کامبیز نرماشیری با بیان اینکه آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و دارو آزمایشگاه دارای بخش های شیمی و آنالیز، آنالیز دستگاهی شامل دستگاه های جی سی و جذب اتمی است، ادامه داد: آزمایش های قابل انجام در این آزمایشگاه نیاز منطقه را برای آزمون های موردنیاز در شرکت های فرآوری ماهی و میگو، پودر ماهی، و کنسروسازی ها برطرف می کند و امکان انجام همه آزمایش های موردنیاز در این آزمایشگاه مهیا شده است.

دبیر هییت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان افزود: آزمایشگاه غذا دارو، استاندارد، دامپزشکی و محیط زیست توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و شهرک شرکت های صنعتی راه اندازی شده است.

راه اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و داروی دانشگاه آزاد چابهار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و داروی دانشگاه آزاد چابهار" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و داروی دانشگاه آزاد چابهار"، کلیک کنید.