ربایش دختر نوجوان در ازای 100 میلیارد ریال در جنوب تهران

ربایش دختر نوجوان در ازای 100 میلیارد ریال در جنوب تهران

رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل ربودن دختر نوجوان خبر داد.

به گزارش زندگی نیوز، سردار علی ولیپور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: اواسط فروردین ماه امسال خانواده ای در جنوب تهران با مراجعه به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کردند که دختر 16 ساله شان توسط فردی ربوده شده و آدم ربا با تماس تلفنی و تهدید به قتل، خواستار دریافت 100 میلیارد ریال  پول برای آزادی دخترشان شده است.

رییس پلیس آگاهی پایتخت افزود: پس از ثبت شکایت تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی را برای آزادی گروگان آغاز کردند. تیم جنایی در نخستین گام با اقدامات کارآگاهی اطلاعاتی هویت صاحب خط تلفنی را که با تهدید به قتل و درخواست 100  میلیارد ریال  پول کرده بود، شناسایی کرده و متوجه شدند که او حدوداً 25 ساله است و به تازگی از استان های غربی کشور به تهران آمده و در جنوب تهران ساکن است.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی در ادامه اقدام به هماهنگی با مقام قضایی کرده و پس از اخذ مجوزهای لازم راهی مخفیگاه موردنظر شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه ای آدم ربا را طی یک عملیات ضربتی به دام انداخته و دختر نوجوان را آزاد کردند.

ولیپور گودرزی با اشاره به دستگیری و انتقال متهم به مقر انتظامی، گفت: متهم تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن طی اظهارات ضد و نقیضی منکر آدم ربایی شد و ادعا کرد که با دختر نوجوان در فضای مجازی آشنا شده و همه این تماس ها برای دریافت پول صحنه سازی شده است. با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزگ قرار گرفت و تحقیقات درباره ادعاهای مطرح شده از سوی مرد جوان ادامه دارد.

پایان خبر زندگی نیوز

ربایش دختر نوجوان در ازای 100 میلیارد ریال در جنوب تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ربایش دختر نوجوان در ازای 100 میلیارد ریال در جنوب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ربایش دختر نوجوان در ازای 100 میلیارد ریال در جنوب تهران"، کلیک کنید.