رسانه عبری زبان: مذاکرات تبادل اسرا به بن بست رسیده است 

رسانه عبری زبان: مذاکرات تبادل اسرا به بن بست رسیده است 

منابع عبری اعلام کردند مذاکرات با جنبش حماس درباره پرونده تبادل اسرا به بن بست رسیده است.

به گزارش زندگی نیوز،  کابینه جنگ رژیم صهیونیستی 12 روز است که درباره پرونده اسرای اسراییلی نزد مقاومت در نوار غزه مذاکراتی انجام نداده است. 

شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی با اعلام این خبر افزود: مذاکرات به بن بست رسیده و جنگ جای آن را گرفته است.

در همین راستا، آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا امروز بعد از نشست گروه هفت در ایتالیا مدعی شد: حماس تنها طرفی است که مانع آتش بس می شود. حماس خواهان نابودی اسراییل است و ما می خواهیم عدم تکرار عملیات هفت اکتبر را تضمین کنیم.

در پی اظهارات بلینکن و همزمان با تداوم جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه، جنبش حماس امروز جمعه در بیانیه ای اظهار داشت: ادعای بلینکن مبنی بر اینکه ما طرفی هستیم که مانع آتش بس در نوار غزه هستیم، بر جانبداری آشکار واشنگتن از فاشیسم صهیونیستی صحه می گذارد.

این جنبش ادامه داد: واقعیت بر این تاکید دارد که این بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر تروریست اسراییل است  که روند مذاکرات را به خاطر محاسبات سیاسی شخصی خود متوقف می کند. اگر واشنگتن واقعا خواستار پایان این تراژدی است باید بر نتانیاهوی جنایتکار فشار وارد کند و پوشش سیاسی و نظامی را از او بردارد.

این جنبش تاکید کرد: ما رفتار مذاکراتی خود را به نفع ملتمان پیش بردیم و اولویت ما توقف تجاوز، خروج اشغالگران از غزه و بازگشت آوارگان است.

پایان خبر زندگی نیوز

رسانه عبری زبان: مذاکرات تبادل اسرا به بن بست رسیده است 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسانه عبری زبان: مذاکرات تبادل اسرا به بن بست رسیده است " هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسانه عبری زبان: مذاکرات تبادل اسرا به بن بست رسیده است "، کلیک کنید.