رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش 3400 میلیارد تومان

رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش 3400 میلیارد تومان

به گزارش زندگی نیوز از اصفهان، سرهنگ امیر سعید باقری با بیان اینکه اراضی تحت پوشش این فرماندهی، در گستره 28 شهرستان و 115 شهر واقع شده اند، اظهار کرد: در راستای حفاظت از آن، اقدامات پیشگیرانه در سه بخش (وضعی، اجتماعی، فرهنگی)، (بازدید و بازرسی از یگان های مستقر در شهرستان ها) و (آموزش) انجام می شود.

وی بیان کرد: به منظور جلوگیری از تصرف اراضی ملی و دولتی در سطح استان اصفهان، همواره اجرای اقدامات پیشگیرانه در اولویت این یگان قرار دارد بر این اساس در سال 1402 جهت اطلاع رسانی با نصب 121 تابلو، علایم هشدار دهنده و دیوار نویسی هشدارهای لازم اعلام شده تا مردم عزیز استان بدانند کدام اراضی مربوط به بیت المال است.

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان با بیان اینکه امسال تاکنون میزان گشت زنی تیم های عملیاتی این یگان بیش از 68 هزار ساعت بوده است، خاطرنشان کرد: تیم های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی در سراسر استان اصفهان به صورت پیمایش روزانه در حال گشت زنی برای رصد اراضی ملی و دولتی تحت پوشش هستند و در صورت مشاهده موارد مربوط به تصرف این اراضی اقدامات قانونی لازم را انجام می دهند.

سرهنگ باقری اظهار کرد: سامانه پیامکی 300041735 به صورت شبانه روزی به منظور دریافت اخبار و اطلاعات مردمی در ارتباط با تصرف اراضی ملی و دولتی فعال است و در سال گذشته نیز 39 گزارش از طریق این سامانه خبری دریافت شد که مورد رسیدگی قرار گرفتند.

وی افزود: در راستای افزایش آگاهی نسبت به حفظ و حراست اراضی ملی و دولتی استان اصفهان سال 1402 برای عوامل یگان حفاظت اراضی استان، 13 دوره آموزش عملی و میدانی و 30 جلسه آموزش تیوری برگزار شده است و بر این اساس یک هزار و 200 نفرساعت آموزش دیده اند.

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان خاطرنشان کرد: دقت، هوشیاری و تلاش مجموعه فرماندهی یگان حفاظت اراضی استان اصفهان به همراه اقدامات پیشگیرانه و شبانه روزی به ویژه در ایام تعطیلات، همچنین اجرای طرح های تشدید حفاظت اراضی ملی و دولتی استان منجر به ایجاد امنیت پایدار در این حوزه به منظور حفظ بیت المال و کاهش جرم زمین خواری شده است.

46

رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش 3400 میلیارد تومان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش 3400 میلیارد تومان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش 3400 میلیارد تومان"، کلیک کنید.