رویکرد دانشگاه آزاد برای حل فناورانه مشکلات پیاده روی اربعین

محمدی مطرح کرد؛

رویکرد دانشگاه آزاد برای حل فناورانه مشکلات پیاده روی اربعین

مدیرکل آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: تجربه نشان می دهد برپایی رویداد اربعین با رویکرد حل فناورانه مشکلات پیاده روی به یکی از آثار ماندگار دانشگاه آزاد اسلامی و خاطره ای جاوید برای دست اندرکاران آن تبدیل می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز، نشست هماهنگی برگزاری «رویداد عصر امید اربعین» با حضور مدیران کل پژوهشی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد شیراز برگزار شد.

مدیرکل آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست اظهار کرد: برای دانشگاه آزاد اسلامی یک رسالت تاریخی تعریف شده و باید درراستای این رسالت تاریخی اثری ماندگار از خویش به یادگار بگذاریم.

عبدالله محمدی افزود: تجربه نشان می دهد که برپایی چنین رویدادی با رویکرد حل فناورانه مشکلات پیاده روی اربعین به یکی از آثار ماندگار دانشگاه آزاد اسلامی و خاطره ای جاوید برای دست اندرکاران آن تبدیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نیت متعالی که در برگزاری این رویداد نهفته است به شکل دهی ششمین دوره از رویداد های عصر امید به عنوان یکی از رسالت های تاریخی این دانشگاه منجر خواهد شد.

مدیرکل آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: هدف از برگزاری رویداد های عصر امید مرتبط کردن سرمایه گذاران فناوری با نیازمندان فناوری است؛ به گونه ای که به رفع نیاز و چالشی از نیاز های کشور کمک کند.

محمدی بر ضرورت تعامل با کشور های دخیل در برگزاری رویداد اربعین تاکید و مطرح کرد: در این رویداد فناورانه حتماً لازم است نقش کشور های دیگر به عنوان همکاران در برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین در قالب یکی از بازیگران فناوری این رویداد علمی پژوهشی دیده شود.

وی متذکر شد: در برپایی رویداد جامع فناورانه عصر امید اربعین باید برای همه فعالیت های فرهنگی قابل اجرا در مراسم های اربعین حسینی یک پیوست فناورانه دیده شده و چارچوب اصلی رویداد عصر امید حفظ شود.

مدیرکل آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی، دیده شدن و فراگیری خبر ها و رسانه ای شدن ماجرای پیاده روی اربعین را یکی دیگر از رویکرد های فناورانه این رویداد برشمرد و ادامه داد: باید از فناوری های روز و توانایی شرکت های مرتبط برای جهانی تر شدن و دیده شدن این حرکت عظیم فرهنگی و مذهبی نیز استفاده بهینه کرد.

رویداد پیاده روی اربعین اتفاقی مهم برای جهان تشیع

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس هم رویداد بزرگ پیاده روی اربعین را اتفاقی مهم برای جهان تشیع برشمرد و بیان کرد: حجم مخاطبین حاضر در دوره برپایی راهپیمایی اربعین که در برخی از سال ها بالغ بر 10 برابر زوّار خانه خدا است فرصت مغتنمی را ایجاد کرده تا بتوان از طریق به کارگیری فناوری و توانایی شرکت های فناور به تسهیل این حرکت عظیم کمک کرد.

محمدرضا قایدی افزود دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و واحد شیراز مصمم به برپایی رویداد فناورانه عصر امید اربعین است و در مراحل مقدماتی این رویداد تعامل های بسیار مناسبی با دفتر نماینده ولی فقیه در استان فارس و همچنین استاندار فارس صورت پذیرفته و درصدد برقراری ارتباط با مقامات کشوری برای تسهیل و بهینه برگزار شدن برگزاری این رویداد هستیم.

رویکرد دانشگاه آزاد برای حل فناورانه مشکلات پیاده روی اربعین

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویکرد دانشگاه آزاد برای حل فناورانه مشکلات پیاده روی اربعین" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویکرد دانشگاه آزاد برای حل فناورانه مشکلات پیاده روی اربعین"، کلیک کنید.