«زندگی نیوز» در ایجاد مشارکت حداکثری انتخابات ریاست جمهوری نقش بسزایی ایفا کرد

«زندگی نیوز» در ایجاد مشارکت حداکثری انتخابات ریاست جمهوری نقش بسزایی ایفا کرد

زندگی نیوز/مازندران رئیس ستاد انتخاباتی نمایندگان ادوار شمال کشور در حمایت از دکتر مسعود پزشکیان با اشاره به اینکه رسانه‌ها همواره در انتخابات تاثیرگذار بوده و ابزاری برای تشویق مردم جهت حضور در پای صندوق‌های رای محسوب می‌شوند، گفت: خبرگزاری دانشجویان ایران (زندگی نیوز) در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در ایجاد مشارکت حداکثری نقش آفرین بود و به رسالت رسانه‌ای خود به صورت متوازن پرداخت .

محمد دامادی در گفت‌وگو با زندگی نیوز، به نقش رسانه‌ها در افزایش مشارکت و روشنگری در انتخابات پرداخت و افزود: رسانه‌ها بویژه اصحاب رسانه در استان مازندران می بایست در جهت تحقق اهداف دولت چهاردهم که تحقق عدالت و ارائه خدمات ویژه به مظلومین و محرومین از مهم‌ترین برنامه‌های این دولت است تلاش کنند و بازوان اجرایی دولت در این مسیر باشند.

وی اظهار کرد :کاهش تورم و گرانی، اشتغالزایی و رونق تولید،‌ توجه به مشکلات جوانان از جمله موضوعاتی است که دولت چهاردهم می‌بایست در دستور کار خود قرار دهد .

نشر بدون سانسور گفتمان انتخاباتی دکتر پزشکیان در زندگی نیوز

معاون تبلیغات و فضای مجازی ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در مازندران نیز با ابراز عقیده از اینکه جریان رسانه‌ای دولت به سمت کاندیدای دیگر بود، تصریح کرد: نقش و کارکرد «زندگی نیوز» قابل تامل بود.

غلامعلی ابراهیمی افزود: زندگی نیوز مازندران نقش منصفانه و حرفه‌ای را در حوزه انتخابات ریاست جمهوری ایفا کرد.

معاون تبلیغات و فضای مجازی ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در استان مازندران با اشاره به اینکه، خبرگزاری زندگی نیوز ضمن اینکه فعالیت‌های انتخاباتی همه کاندیداهای انتخابات را پوشش می‌داد، خاطرنشان کرد: این خبرگزاری حتی خارج از محدودیت رسانه‌ای خود گفتمان انتخاباتی دکتر پزشکیان را بدون سانسور منتشر کرد .

وی ادامه داد: زندگی نیوز فراتر از خطوط قرمز خویش اقدام‌ کرده است  و به نوعی هم رسالت اصلی خود را عملی کرد و هم گفتمان دکتر پزشکیان را در افکار عمومی نشر داده است .

این فعال سیاسی یادآور شد: به رسانه‌های استان بویژه خبرگزاری‌های رسمی توصیه می‌کنیم نقش واسطه میان افکار عمومی و دولت را به درستی ایفا کنند چرا که اکنون شاهد تغییر ریل در کشور هستیم. نگاه و سیاست‌های دولت چهاردهم بدون شک با دولت‌های گذشته متفاوت خواهد بود .

ابراهیمی سوته اظهار کرد: اولویت‌هایی که دکتر پزشکیان در انتخابات وعده دادند باید توسط رسانه‌ها برای مردم اطلاع رسانی شود لذا توجه به صداهای خاموش که از دغدغه‌های مهم دکتر پزشکیان در انتخابات بوده است می‌بایست توسط رسانه‌ها در پسا انتخابات مورد توجه ویژه قرار گیرد .

وی تاکید کرد :بیان شفاف موانع پیش رو مردم و منطقی کردن مطالبات توسط رسانه‌ها می‌بایست به دولت گوش زد شود. باید اطلاعات درست به مردم داده شود تا با آرامش و صبوری شاهد اقدامات اثرگذار از سوی دولت چهاردهم باشیم.

پایان خبر زندگی نیوز

«زندگی نیوز» در ایجاد مشارکت حداکثری انتخابات ریاست جمهوری نقش بسزایی ایفا کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«زندگی نیوز» در ایجاد مشارکت حداکثری انتخابات ریاست جمهوری نقش بسزایی ایفا کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«زندگی نیوز» در ایجاد مشارکت حداکثری انتخابات ریاست جمهوری نقش بسزایی ایفا کرد"، کلیک کنید.