شرط قطعی شدن قرارداد سردار با رم مشخص شد

شرط قطعی شدن قرارداد سردار با رم مشخص شد

به گزارش خبرگزاری زندگی نیوز؛ باشگاه رُم به طور فزاینده ای متقاعد شده که قرارداد سردار آزمون را قطعی کند. گفته می شود جالوروسی از مهاجم ایرانی خود نه تنها به خاطر عملکردش، بلکه به خاطر نگرش و تعهدی که به تیم دارد، فوق العاده راضی است. باشگاه رُم در ماه های اخیر تماس هایی با بایرلورکوزن برقرار کرده تا در مورد احتمال حفظ آزمون پس از پایان مدت قرضی اش، تبادل نظر کند.

به نقل از زندگی نیوز روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داد؛ دانیله دروسی اولین کسی است که از احتمال ماندن آزمون در این تیم خوشحال خواهد شد. با این حال، آینده این بازیکن همچنان بسته به کسب سهمیه لیگ قهرمانان توسط جالورسی دارد. طبق گزارش روزنامه ایتالیایی، رُم تنها در صورتی می تواند گزینه بند خرید 12.5 میلیون یورویی سردار آزمون 29 ساله را فعال کند که بتواند فصل آینده در رقابت های لیگ قهرمانان حضور داشته باشد که این آزادی مالی بیشتری را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

سردار آزمون که تابستان اخیر با قرارداد قرضی یک ساله از بایرلورکوزن به رُم پیوست، این فصل در 23 بازی برای این تیم به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 3 گل، 2 پاس گل هم برای هم تیمی هایش ساخته است.

با راهیابی تیم های فوتبال رُم و آتالانتا به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا و صعود فیورنتینا به مرحله نیمه نهایی لیگ کنفرانس اروپا، ایتالیا در رقابت های فصل 25-2024 لیگ قهرمانان اروپا پنج سهمیه خواهد داشت، رقابت هایی که به جای 32 تیم، با حضور 36 تیم برگزار خواهد داشت.

رُم در حال حاضر با 58 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی سری A ایتالیا است و با بولونیای چهارم جدولی چهار امتیاز اختلاف دارد.

257 251

شرط قطعی شدن قرارداد سردار با رم مشخص شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرط قطعی شدن قرارداد سردار با رم مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرط قطعی شدن قرارداد سردار با رم مشخص شد"، کلیک کنید.