شلیک انبوه موشک های حزب الله به سمت سرزمین های اشغالی

شلیک انبوه موشک های حزب الله به سمت سرزمین های اشغالی

حزب الله لبنان در دور جدید حملات خود، لحظاتی پیش انبوهی از موشک های خود را به سمت مناطق اشغالی الجلیل و جولان شلیک کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری زندگی نیوز به نقل از المیادین، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در حمله جدید حزب الله لبنان به مناطق اشغالی الجلیل و جولان که لحظاتی پیش انجام شده، بیش از صد موشک به سمت این مناطق شلیک شده است.

بر اساس این گزارش، صدای انفجارهای متوالی در سرزمین های اشغالی شنیده شده که این صداها تا منطقه دریاچه طبریا نیز به گوش رسیده است.

رادیو رژیم صهیونیستی با اعلام این خبر تاکید کرد که آژیر خطر در مناطق الجلیل بالا و بلندی های جولان واقع در شمال سرزمین های اشغالی به گوش رسیده است. پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی اسراییل هیوم تعداد این موشک ها را بالغ بر 80 فروند برآورد کرده است.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نیز در پایگاه اینترنتی خود گزارش داد که در حمله موشکی از لبنان به سمت سرزمین های اشغالی دست کم دو اسراییلی زخمی شده اند.

این در حالی است که بسیاری از کارشناسان بین المللی اذعان دارند که رژیم صهیونیستی در نتیجه ترس از عدم بازگشت آوارگان صهیونیست به شمال سرزمین های اشغالی، شدت حملات حزب الله به این مناطق و تلفات صهیونیست ها در آن را سانسور خبری می کنند.

به گزارش زندگی نیوز، حزب الله لبنان صبح امروز نیز در بیانیه ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن و در واکنش به اقدام تروریستی دشمن صهیونیست در حومه شهرک قانا، مقاومت اسلامی لبنان صبح امروز جمعه با پهپادهای انتحاری مقر فرماندهی گردان های 411 توپخانه دشمن صهیونیست در جعتون را هدف قرار داد. در جریان این حمله مرکز استقرار و خوابگاه افسران و نظامیان صهیونیست هدف قرار گرفت که در جریان این عملیات دقیق شماری از نظامیان صهیونیست کشته و برخی دیگر زخمی شدند. از سوی دیگر مقاومت اسلامی لبنان مرکز نظامی المطله رژیم صهیونیستی را نیز با موشک اس 5 هدف قرار داد.

شلیک انبوه موشک های حزب الله به سمت سرزمین های اشغالی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شلیک انبوه موشک های حزب الله به سمت سرزمین های اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شلیک انبوه موشک های حزب الله به سمت سرزمین های اشغالی"، کلیک کنید.