شمار جان باختگان سیل مشهد افزایش یافت

شمار جان باختگان سیل مشهد افزایش یافت

اورژانس 115 و بیمارستان های مشهد در حالت آماده باش هستند

آفتاب نیوز :

محسن داوری شامگاه چهارشنبه افزود: در حال جمع بندی آمار فوت شدگان و مصدومان سیل امروز در مشهد هستیم و پس از جمع بندی اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

وی گفت: تا این لحظه فوت شدگان سیل در کلانشهر مشهد مربوط به پل انقلاب و خیابان سپاه در منطقه سیدی هستند.

سیدرضا عباسی نیشابوری، سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی ساعتی قبل در گفت گو با خبرنگاران گفت: طی یکساعت بارندگی در مشهد 38 میلیمتر باران ثبت شد و حجم سیلاب و آبگرفتگی در منطقه سیدی و خیابان سپاه قابل توجه بوده و تخلیه آبگرفتگی ها همچنان در حال انجام است.

برخی منابع غیر رسمی شمار جانباختگان سیل مشهد را بیش از 10 نفر اعلام کرده اند.

برخی نیز از مرگ هفت نفر خبر داده اند.

اورژانس 115 و بیمارستان های مشهد در حالت آماده باش هستند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به بارندگی امروز و سیلابی شدن مسیل ها،  تمام ظرفیت های درمانی و اورژانس 115 مشهد امشب برای امدادرسانی احتمالی به بیماران و مصدومان با تمام توان در حالت آماده باش قرار دارند.

 محمد دهقانی افزود: از ابتدای عصر امروز 9 ماموریت مربوط به سیل در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد که 15 نفر در بیمارستان های دانشگاهی بستری و خدمات درمانی دریافت کردند.

وی با بیان اینکه هفت نفر این افراد ترخیص شده اند، ادامه داد: هشت نفر دیگر نیز در مراکز درمانی تحت نظر هستند و تلاش بر این است که در اسرع وقت بهبودی کامل حاصل شود.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در 17 شهرستان خراسان رضوی، 80 درصد از جمعیت 6 میلیون و 870 هزار نفری این استان را زیر پوشش دارد و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به جمعیت 17 شهرستان دیگر این استان بر عهده دانشگاه های علوم پزشکی سبزوار، گناباد، تربت حیدریه و نیشابور و دانشکده پزشکی تربت جام است.

 آخرین آمار جانباختگان سیل مشهد؛ 7 نفر تا ساعت 22 امشب

مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد: تاکنون  اجساد 2 نفر در میدان انقلاب مشهد از داخل خودروی محبوس در آب به بیرون کشیده شد. از داخل یک منزل مسکونی در منطقه سیدی مشهد که  به دلیل حجم سیلاب دچار آوار شده بود متاسفانه اجساد یک مادر و چهار کودک به بیرون منتقل شد.

شمار جان باختگان سیل مشهد افزایش یافت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شمار جان باختگان سیل مشهد افزایش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شمار جان باختگان سیل مشهد افزایش یافت"، کلیک کنید.